UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Проєкти
DMF NETWORK
DMF NETWORK Координаторка мережі — Валерія Печеник
Сайт:
Соціальні мережі:

DMF Network – це мережа незалежних регіональних редакцій з усієї України, яка представлена ІА «Новини Донбасу», онлайн-виданнями «Реальна газета» та «Перший Криворізький», медіагрупою «Накипіло», медіаплатформою «Вгору», сайтом Маріуполя «0629.com.ua», онлайн-журналом «Varosh», онлайн-телебаченням «Експерт КР», мережею гіперлокальних медіа «Район» та полтавським телебаченням «PTV».

Вона спрямована на те, щоб сприяти розвитку незалежної журналістики в Україні, посилювати міжрегіональну співпрацю, обмін контентом та досвідом і покращувати стійкість незалежних редакцій-партнерів.

 

Мережа існує з 2019 року і щогроку охоплює спільним контентом понад мільйон користувачів у ріхних регіонах України. Крім спільного виробництва та поширення контенту, редакції отримують менторську підтримку, тренінгові програми та оновлення обладнання для власного розвитку та підвищення якості продуктів. Проєкт реалізовується за підтримки Медійної програми в Україні (МПУ), яка виконується Internews Network, а також Посольства США в Києві.

 

Координаторка мережі — Валерія Печеник.

10
постійних учасників
2,8 млн
переглядів контенту за 2023
Інші наші проєкти