UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Проєкти
КАЛЬМІУСЬКА ГРУПА
КАЛЬМІУСЬКА ГРУПА Керівник групи: Віталій Сизов
Соціальні мережі:

«Кальміуська група» — це обʼєднання аналітиківа та експертів, щоб дослідити різні аспекти реінтеграції жителів окупованих територій та дані щодо спийняття регіону, переселенців тощо. Мета ініціативи — срияти відновленню державного суверенітету на окупованих територіях Донбасу.

Учасники групи мали намір формувати рекомендації та пропозиції про ефективну реінтеграцію, активно взаємодіяти з органами влади України усіх рівнів для практичного впровадження напрацювань.

 

За час реалізації проєкт провів три хвилі національного опитування «Державна інформаційна політика в умовах російської агресії: регіональний аспект». Вона включає дані, аналіз та необхідні кроки для поліпшення ефективності інформаційної політики України в контексті реінтеграції непідконтрольних районів і укріплення національної єдності. Аналітики «Кальміуської групи» виробили рекомендації для української влади, які дозволяли враховувати регіональні особливості та традиції на базі громадянської ідентичності, сформувати меседжі для медіа, які базуються на національній єдності, громадянському активізмі та належному врядування як основних принципах демократії. Записку надіслано до МЗС, Міністерства Інформполітики, Адміністрація Президента, СБУ, МВС, Генерального штабу України.

 

Керівник групи: Віталій Сизов.

Інші наші проєкти