Шукаємо верстальника друкованої продукції

Шукаємо верстальника друкованої продукції

Громадська організація "Донецький інститут інформації" (Організація) оголошує конкурс на вакансію "Верстальник друкованої продукції".

Вимоги:

1) Створити поліграфічний та електронний (pdf) макети зведеного документу "Річний звіт та Стратегія Організації (обсяг близько 120 сторінок з ілюстраціями) використовуючи існуючий графічний стиль Організації до 15 січня 2016 року.

2) Створити три поліграфічних та електроних (pdf) макети інформаційно-аналітичного бюлетеня Організації (обсяг близько 20-25 сторінок з ілюстраціями) протягом лютого, березня та квітня 2016 року (по одному в місяць).

3) Професійно визначити зовнішній вигляд зазначеної продукції у паперовому та електронному виглядах, обробити текст на предмет його композиційного розміщення на шпальті в поєднанні з гармонічним розміщенням ілюстраційного матеріалу.

Надати контакти та приміри робіт необхідно до 25 грудня 2015 року.
Умови праці: не повна зайнятість.
Режим роботи: за сумісництвом.

Якщо учасник тендеру зареєстрований як фізична особа - підприємець і є платником єдиного податку, необхідно надати витяг з реєстру платників єдиного податку із зазначенням групи та відсотку єдиного податку; а також витяг/виписку з Єдиного державного реєстру юриди чних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Для довідок звертатись за телефоном: 096 - 370-49-15

Для листування: office@dii.dn.ua