UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Шукаємо верстальника друкованої продукції
Новини 17 грудня 2015

Шукаємо верстальника друкованої продукції

Громадська організація "Донецький інститут інформації" (Організація) оголошує конкурс на вакансію "Верстальник друкованої продукції".

Вимоги:

1) Створити поліграфічний та електронний (pdf) макети зведеного документу "Річний звіт та Стратегія Організації (обсяг близько 120 сторінок з ілюстраціями) використовуючи існуючий графічний стиль Організації до 15 січня 2016 року.

2) Створити три поліграфічних та електроних (pdf) макети інформаційно-аналітичного бюлетеня Організації (обсяг близько 20-25 сторінок з ілюстраціями) протягом лютого, березня та квітня 2016 року (по одному в місяць).

3) Професійно визначити зовнішній вигляд зазначеної продукції у паперовому та електронному виглядах, обробити текст на предмет його композиційного розміщення на шпальті в поєднанні з гармонічним розміщенням ілюстраційного матеріалу.

Надати контакти та приміри робіт необхідно до 25 грудня 2015 року.
Умови праці: не повна зайнятість.
Режим роботи: за сумісництвом.

Якщо учасник тендеру зареєстрований як фізична особа - підприємець і є платником єдиного податку, необхідно надати витяг з реєстру платників єдиного податку із зазначенням групи та відсотку єдиного податку; а також витяг/виписку з Єдиного державного реєстру юриди чних осіб та фізичних осіб - підприємців.

Для довідок звертатись за телефоном: 096 - 370-49-15

Для листування: [email protected]

Поділитися:
Останні публікації