UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Сьомий Донбас Медіа Форум розпочав свою роботу
Новини 05 листопада 2021

Сьомий Донбас Медіа Форум розпочав свою роботу

5-6 листопада в Києві відбувається сьомий Донбас Медіа Форум-2021. Захід організовано у двох форматах: ток-шоу для обмеженої кількості людей у студії в Києві та онлайн-трансляція.

2021 рік виявився складним як для всього українського суспільства, так і для журналістики, яка переживає адаптацію до «ковідної реальності», нарівні з проблемами в інших галузях. Звичний темп роботи, умови для отримання інформації та бізнес-моделі редакцій змінились. Проте, національні та регіональні медіа, як і раніше, залишаються основним орієнтиром для аудиторії, розвиваються нові жанри, а контент стає різноманітнішим. Тому цьогорічною темою є: «Донбас Медіа Форум-2021: адаптація до викликів та пошуки ефективних рішень».
На Форумі дискутують топові експерти з різних тем: від представників Міністерства культури та інформаційної політики й Міністрва з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, Центральної виборчої комісії, голів Донецької та Луганської облдержадміністрацій до журналістів-розслідувачів, представників медійних громадських організацій та медійних об’єднань. Сьомий ДМФ-2021 відбувається під гаслом «Переосмислюємо нові реалії». Тож, із представниками регіональних медіа поговоримо про те, як за останні роки змінився медіа-ландшафт Сходу України. А журналісти Латинської Америки та Білорусі розкажуть про досвід журналістики в екзилі. Розклад дискусій, а також повний перелік спікерів і спікерок: https://donbasmediaforum.net.

ДМФ-2021 допоможе журналістам більше сконцентруватися на принципах доказової журналістики, розібратися в інструментах пошуку та аналізу даних, але головною метою Форуму є переосмислення ролі медіаспільноти з огляду на цінності. Усі ці складові і створюють нову етику журналістики ХХІ століття. Тож цьогоріч зосередимось на наступних векторах: спів- та само- регуляція: роль держави та спільноти в формуванні медіапростору; спів- та само- освіта: як підсилити українську журналістику та розширити професійні знання та навички у сфері протидії пропаганді та дотримання журналістських стандартів; нова етика: як висвітлювати конфліктні та чутливі теми для суспільства; нова лексика: як формується толерантна медіа мова.

КОЛИ: 5 та 6 листопада (п'ятниця-субота) з 10:00 до 19:00

Нагадаємо, Донбас Медіа Форум започаткували журналісти-переселенці з Донеччини та Луганщини у 2015 році як безпечний майданчик для обговорення нагальних проблем у медіасередовищі. Щорічно Форум ставав основним місцем, де медійники з регіону могли налагодити втрачені комунікації, а також точкою перетину для тих, хто працює з тематикою Донеччини та Луганщини в Україні та світі.

Де відстежувати інформацію про ДМФ-2021:

Подія у Facebook: https://www.facebook.com/events/290336812731994 
Telegram-канал: https://t.me/DMF2020 
Youtube-канал: https://www.youtube.com/channel/UCIZx3ch-R4bIyMDde_-pSmQ 
Програма, спікери та всі новини Форуму: https://donbasmediaforum.net 
В усіх соціальних мережах за хештегом #DMF2021 

Поділитися:
Останні публікації