UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Менеджмент, авторські права та грантові заявки: ДІІ провів онлайн-школу для партнерських редакцій
Новини 09 червня 2021

Менеджмент, авторські права та грантові заявки: ДІІ провів онлайн-школу для партнерських редакцій

У травні ГО “Донецький інститут інформації” провів серію з шести тренінгів для партнерських редакцій.

Цього разу ключовими темами став медіаменеджмент, захист авторських прав на YouTube та загалом правова безпека журналістів, написання якісних грантових заявок, робота редакцій з соціальними мережами та аналіз аудиторії ЗМІ.

“Коли ти редакторка крутого медіа з крутою командою, точно не можна забувати: аби втримати успіх, треба постійно вчитися. Тренінги з медіаменеджменту, соціальних мереж й аналітики, — це ті ази, які начебто ти знаєш, але з кожного ми винесли те, що записали в наш план розвитку. Із втіленого — наразі працюємо над запуском Tiktoк”, - розповіла про результати школи редакторка медіагрупи “Накипіло” Олена Лептуга.

Вперше для онлайн-навчання партнерських редакцій команда залучила тренерку з Європи. Зоя Чарльз, багаторічна співробітниця центрального офісу ВВС та досвідчена медіаконсультантка вчила учасників школи основам ефективного медіаменеджменту.

“Тренінг Зої Чарльз був найкращим, що я останнім часом чула про медіаменеджмент. Я не знаю як їй вдалося в одному виступі так логічно поєднати всю масштабність цього "явища". Також були цінні поради, як мудро керувати командами, як от створити можливість причетності до змін і прийняття рішень”, - поділилася враженнями грантменеджерка мережі “Район” Наталія Пахайчук.

У навчанні взяли участь 30 співробітників 12 партнерських редакцій мережі Donbas Media Fellows. Усі ці редакції - незалежні регіональні медіапроєкти з різних областей України. Тому покращення їх знань у роботі медіаорганізацій - це внесок у загальний розвиток медійного середовища, журналістської спільноти України.

“Тренінги, які представники і представниці нашої редакції відвідали в рамках школи, допомогли по-новому побачити наші звичні процеси. Найбільш цінними саме для нашої редакції були тренінги з менеджменту та роботи з соцмережами, оскільки з менеджментом невеликих редакцій, якою є і ми, завжди складніше, а соцмережі, на яких спеціалізується тренерка Олена Дуб, - це наш основний напрямок роботи, і там мало не щодня відбуваються зміни, за якими не так легко встигати”, - зауважує головна редакторка “Експерт-КР” Ольга Гончар.

Навчання відбувалося в межах проєкту «Donbas Media Forum та міжрегіональне співробітництво для виробництва якісного контенту для Сходу України», який впроваджується за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews. Зміст тренінгу є виключною відповідальністю організаторів і не обов'язково відображає погляди USAID, Уряду США або Internews.

Поділитися:
Останні публікації