UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
ДІІ провів третю школу зі сторітелінгу та медіаменеджменту
Новини 22 грудня 2020

ДІІ провів третю школу зі сторітелінгу та медіаменеджменту

18-19 грудня команда Донецького інституту інформації провела чергову школу зі сторітелінгу та медіаменеджменту для 35 журналістів з регіональних ЗМІ. Уже три роки ДІІ обʼєднує 12 місцевих редакцій з різних регіонів країни (Львова, Івано-Франківська, Маріуполя, Одеси, Кривого Рогу, Донецької та Луганської областей та інших) для обміну контентом та досвідом роботи.  

“Мета нашої мережі - розвивати регіональні медіа в Україні. Звісно, цей розвиток неможливий без навчання, тому ми організували серію тренінгів з тими спеціалістами, які можуть поділитись реальним, “живим” та релевантним досвідом про те, як зробити хороший контент і органічно просувати його своїй аудиторії”, - зазначає координаторка проекту Валерія Печеник.

У програмі організатори приділили увагу чотирьом важливим складовим діяльності сучасних медіа: текстовому та відеосторітелінгу, розвиткові редакційного YouTube-каналу та SMM у роботі редакцій. 

Навчання складалося з прикладних знань та інструментів, які учасники одразу зможуть запроваджувати у своїх редакціях. Через кілька тижнів тренери проведуть серію вебінарів, де обговорять перші проблеми та успіхи з використанням редакціями нових отриманих інструментів.

Як оцінили тренінги наші учасники:

«Дуже корисним був блок про соціальні мережі. За результатами якого можна більш детально продумати впровадження нових форматів в роботі редакції», - говорить журналіст медіагрупи «Накипіло» Богдан Геньбач.

«Мені сподобався розгляд YouTube-каналу. Бо почула багато того, що потрібно міняти. Також з лекції "SMM в роботі редакції" було цікаво, як залучити аудиторію, коли впало охоплення», - зазначає SMM-менеджерка ТВ7 Валерія Московцева.

Представниця нової редакції в нашій мережі (Район.in.ua) Наталія Пахайчук зауважує: «По SMM майже все було нове, піде в роботу про сторіз, і про навороти для прямих трансляцій, стало більше ясності, що робити з Tik-tok».

Навчання стало одним з етапів проекту «Donbas Media Forum та міжрегіональне співробітництво для виробництва якісного контенту для Сходу України» за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews. Про попередню школу можна прочитати за лінком.

Поділитися:
Останні публікації