UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
«Новини Донбасу» спільно з львівськими колегами запустили спецпроєкт про реформи в Україні
Новини 07 жовтня 2020

«Новини Донбасу» спільно з львівськими колегами запустили спецпроєкт про реформи в Україні

З серпня по грудень цього року Інформаційна агенція «Новини Донбасу» спільно з колегами з «Дивись.info» працюють над спецпроєктом «Змінюємося разом: як реформи наближають Донеччину та Львівщину до ЄС». В межах проєкту ми підготуємо 10 аналітичних матеріалів зі зрізом по впровадженню реформ в обраних регіонах та їхнього впливу на життя мешканців. Проєкт реалізовуватиметься в рамках великої програми медійних обмінів між Львівською, Донецькою та Луганською областями від Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати Україна – Карпатська агенція регіонального розвитку» за фінансової підтримки Львівської обласної ради.

Україна активно переживає трансформацію: на пік реалізації вийшли кілька ключових реформ, деякі – стагнують, деякі відкладаються, деякі трансформуються вже під час реалізації. Інформаційний потік про суспільно-політичне життя в Україні настільки масивний, що громадяни нерідко не встигають відслідковувати та аналізувати важливе. Зокрема, це стосується й реалізації реформ. Але саме їхнє ефективне впровадження наближає країну (чи навпаки – віддаляє її) від стандартів та цінностей ЄС, до яких прагне українське суспільство. Відтак, аналіз реалізації українських реформ дозволить проактивним громадянам адекватно оцінити успіхи чинної та попередніх влад, аби зробити усвідомлений вибір, коли демократичні процеси цього від громадян вимагатимуть.

У серії матеріалів ми проаналізуємо стан впровадження ключових реформ та оцінимо, наскільки вони впливають на стандарти життя населення. Стежити за матеріалами на сайті «Новин Донбасу» можна за спеціальним тегом «Реформы в Украине».

Поділитися:
Останні публікації