UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
11 вересня стартує шостий Донбас Медіа Форум: 18 заходів, майже 60 спікерів з 14 країн світу, переклад трьома мовами
Новини 10 вересня 2020

11 вересня стартує шостий Донбас Медіа Форум: 18 заходів, майже 60 спікерів з 14 країн світу, переклад трьома мовами

Впродовж двох днів, 11-12 вересня 2020 року, з 9:30 до 19:00 відбуватиметься шостий Донбас Медіа Форум. У дискусіях та воркшопах візьмуть участь майже 60 спікерів із 14 країн світу. А учасники цьогоріч вперше долучаться онлайн через епідеміологічні виклики. Щоб отримати посилання трансляцій всіх заходів, необхідно заповнити цю онлайн-форму.

У програмі Форуму 18 дискусій та воркшопів від українських та зарубіжних експертів із Великобританії, Грузії, Угорщини, Естонії, Франції, Чехії, Швеції, Польща, Нідерланди, Боснія, Хорватія, Нікарагуа, Сальвадор. Усі заходи будуть у форматі talk show із прямою трансляцією, з оперативним опрацюванням коментарів та можливістю відео-включень. Для всіх заходів також передбачений синхронний переклад англійською та українською мовами. Новацією цьогорічного Форуму стане також переклад жестовою мовою.У 2020 році тема Форуму була визначена з огляду на світові тренди, які стосуються кожного: «Співпраця під час ізоляції». Серед учасників дискусій, які завітають до студії, зокрема можна буде почути: Посла Європейського Союзу та Голову Представництва ЄС Матті Маасікаса, представника Уповноваженого з питань партнерства з інститутами громадянського суспільства Андрія Мамалигу, члена Центральної виборчої комісії Сергія Постівого, голову правління Громадянської мережі ОПОРА Ольгу Айвазовську, голову Наглядової ради Національної суспільної телерадіокомпанії України Світлану Остапу, керівницю Національної асоціації медіа Катерину М’ясникову, президента Української Асоціації Медіа Бізнесу та члена Комісії з журналістської етики Олексія Погорєлова, голову ГО «Детектор медіа» Наталію Лігачову, керівницю Групи з аналізу гібридних загроз Українського кризового медіацентру Любов Цибульську, аналітика ГО «Інтерньюз-Україна» Віталія Рибака, медіаменеджера та директора з цифрового маркетингу та продуктів Суспільного Андрія Боборикіна, керівницю телеканалу «ДОМ» Юлію Островську, головного редактора часопису «Український тиждень» Дмитра Крапивенка, журналіста й автора збірки есеїв «В Ізоляції» про життя на окупованій території Донбасу Станіслава Асєєва та інших експертів. Решта спікерів з України та ще 14 країн світу приєднаються до дискусій через онлайн-платформи. А всі глядачі переглядатимуть заходи у двох паралельних трансляціях: один стрім для дискусій, другий стрім для воркшопів. Також запланований спеціальний захід онлайн з Краматорська — прес-дискусія з двома головами Донецької та Луганської обласних державних адміністрацій.

Із детальною програмою та спікерами можна ознайомитись за посиланням: donbasmediaforum.net. Ставте запитання під трансляціями, або заповнюйте форми попереднього збору запитань для дискусій (https://bit.ly/DMF2020-questions) та воркшопів ( https://bit.ly/DMF2020-workshops).

Запрошуємо медіа менеджерів, редакторів, журналістів та інших працівників редакцій, які працюють з тематиками Донбасу, а також усіх представників медіа, які цікавляться питаннями консолідації суспільства, нового медійного законодавства, саморегуляції медіа, подолання наслідків COVID-19 у роботі редакцій, протидії дезінформації, висвітлення місцевих виборів за новим виборчим законодавством, розвитку YouTube-каналів для регіональних медіа, висвітлення гендерних питань, керування стресом у часи глобальної невизначеності тощо. Щоб отримати посилання трансляцій всіх заходів шостого Донбас Медіа Форуму, який вперше відбуватиметься онлайн, необхідно заповнити цю форму.

Постійний організатор Донбас Медіа Форуму — ГО «Донецький інститут інформації». Партнери #DMF2020: USAID (через Internews та DG East), Представництво Європейського Союзу в Україні, Проект Ради Європи «Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні», Координатор проектів ОБСЄ в Україні, ООН в Україні, Міністерство культури та інформаційної політики України, Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій, неурядова організація «Free Press Unlimited», Проєкт «Європейський Союза та Рада Європи працюють разом для зміцнення свободи медіа в Україні», Посольство Федеративної республіки Німеччина, Міністерство закордонних справ Данії,Міністерство закордонних справ Норвегії, програми «Стійка Україна» Міжнародного центру з оборони і безпеки, комунікаційна агенція «Zinc network», мережа «Open information partnership». Інформаційні партнери #DMF2020: Укрінформ, Hromadske.ua, телеканал «ДОМ», «Детектор медіа», Lviv Media Forum, онлайн-журнал «Varosh».

Нагадаємо, що Донбас Медіа Форум започаткували журналісти з Донеччини та Луганщини в 2015 році як майданчик для обговорення важливих проблем, пов’язаними із журналістикою на Донбасі. Пізніше додався й навчальний компонент — на Форум з майстер-класами почали приїздити іноземні журналісти, які ділились досвідом роботи в конфліктних та постконфліктних середовищах, використанням інструментів нових медій для створення нових форматів мультимедіа матеріалів тощо. Крім того, традиційно Форум був майданчиком для комунікації між журналістами та редакціями, де можна було не лише побачити колег, які тепер працюють в усіх куточках країни, а й запланувати колаборації для подальшої співпраці. Згодом аудиторія Форуму зросла, адже окрім локальних редакцій на Донеччині та Луганщині та журналістів-переселенців по всій країні тематикою Донбасу цікавляться багато медій та журналістів, адже працюють з цими темами для своїх видань у світі, в Україні та в регіонах.

Перший відбувся у 2015 році в Києві, Маріуполі, Слов’янську та двічі в Харкові. Минулого року ювілейний п’ятий Форум став рекордним: за два дні було проведено майже 40 заходів, які відвідали більше 600 учасників з усієї країни та світу. Загалом же за останні роки Донбас Медіа Форум практично перетворився на всеукраїнський форум для регіональних медіа.


Вся актуальна інформація:

Реєстрація: https://bit.ly/DMF-2020
Програма: www.donbasmediaforum.net
Telegram-канал: https://t.me/DMF2020
Facebook-event: https://www.facebook.com/events/238543023880126/

Контакти Оргкомітету для додаткових запитань:
[email protected] 
+38 067 463 32 11

Поділитися:
Останні публікації