UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Оргкомітет “ДОНБАС МЕДІА ФОРУМУ 2020” розпочинає реєстрацію учасників
Новини 04 серпня 2020

Оргкомітет “ДОНБАС МЕДІА ФОРУМУ 2020” розпочинає реєстрацію учасників

Оргкомітет “ДОНБАС МЕДІА ФОРУМУ 2020” (11-12 вересня) розпочинає реєстрацію учасників. Цьогорічний форум пройде під гаслом: “Співпраця медіа під час ізоляції”.

Детальна програма буде опублікована окремо.

Covid-19 змінив хід звичного життя цього року. Вірус ізолював не тільки окремих людей, але й цілі колективи та редакції. Він також поставив під загрозу і проведення Донбас Медіа Форуму 2020 року. Але журналістика не повинна зупинятися під час пандемії, збройних конфліктів або політичних криз. Навпаки, медіа мають протистояти ізоляції заради пошуку спільних відповідей на виклики, які сьогодні постали перед спільнотою: дезінформаційні кампанії щодо коронавірусу, вплив Росії та її акторів на інформаційне поле України та країн ЄС, падіння якості журналістської освіти та негативний вплив пандемії на соціальні права як громадян, так і самих журналістів. На ДМФ ми обговоримо виклики, що постали перед регіональними та національними засобами масової інформації, щоб зрозуміти, як їх подолати.

Оргкомітет ДМФ-2020 враховує можливе посилення карантинних заходів у вересні, тому формат заходу буде наступним. Протягом 2-х днів (11-12 вересня) ми проведемо 21 захід по 1,5-2 години кожен в містах Київ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Краматорськ. Усі заходи будуть проводиться в форматі talk show із прямою трансляцією та обміном думок між локаціями. Крім спікерів, до цих локацій ми запросимо глядачів - 20-25 осіб (враховуючи поточний урядовий дозвіл на кількість учасників зборів). Так ми збережемо важливу комунікацію та обмін досвідом між учасниками. Разом із тим, можливі й менша кількість учасників або й скасування офлайн участі залежно від епідеміологічної ситуації в країні та чинних обмежень.

Під час заходів будуть впроваджені всі необхідні засоби безпеки як для спікерів та Оргкомітету, так і для учасників: масковий режим, дезінфекція приміщення, соціальна дистанція.

Будь ласка, реєструйтеся за лінком. ДЕДЛАЙН заповнення цієї анкети: 16.08.2020.

Організатор: Донецький інститут інформації

Співорганізатор: телеканал “ДОМ”

Партнери Форуму в 2020 році:

USAID (через Internews та DG East),

Представництво Європейського Союзу в Україні,

Проект Ради Європи "Розвиток соціальних прав людини як ключовий чинник сталої демократії в Україні".

У разі виникнення питань просимо звертатися за номером: +380 (67) 463 32 11 або за мейлом: [email protected]

Зверніть увагу! Цього року ви зможете взяти участь у роботі Форуму в одному з регіональних хабів відподвідно до місця вашого перебування (Київ, Маріуполь, Сєвєродонецьк, Краматорськ), для учасників будуть організовані щоденні трансфери в разі дозволу органів контролю за дотриманням епідправил.

Поділитися:
Останні публікації