UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
ТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ «НОВИН ДОНБАСУ» ПРО COVID-19: 2 червня
Новини 02 червня 2020

ТИЖНЕВИЙ ДАЙДЖЕСТ «НОВИН ДОНБАСУ» ПРО COVID-19: 2 червня

В Україні розпочався дванадцятий тиждень карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусу. З 22 травня розпочався так званий адаптивний карантин, коли кожна з областей знімає карантинні обмеження за власним графіком відповідно до кількості нових випадків захворювання. З 1 червня розпочато міжобласний рух потягів «Укрзалізниці».

Попри послаблення карантину, контрольно-пропускні пункти на лінії розмежування на Донбасі не почнуть працювати найближчим часом. Детальніше про перспективи відкриття КПВВ дивіться у репортажі «Новин Донбасу».

На 2 червня в Україні зареєстровано 24340 випадків захворювання (з них 727 людей померло). У Донецькій області підтверджено 164 випадки, у Луганській - 47 випадків хвороби.

На непідконтрольних територіях у так званій «ДНР» повідомляють про 539 підтверджених випадків, визнавши 18 випадків смерті від коронавірусу. У так званій «ЛНР» оголосили про 419 випадків захворювання на COVID-19 (летальних випадків - 6). 

Разом з тим українські посадовці закликають не довіряти статистиці пандемії, яка надходить з непідконтрольних територіях Донбасу. Доступ до достовірної інформації жителів непідконтрольних територій та до інформації про події на непідконтрольних територіях залишається значною проблемою, яка ще більш загострилася в умовах пандемії. У новому подкасті «Коронавірус в ОРДЛ. Где искать информацию?» журналісти Олексій Мацука, Віталій Сизов та Марина Курапцева обговорюють разом із правозахисником, координатором Уповноваженого з прав людини в Донецькій та Луганській областях Павлом Лисянським та представницею організації «Лікарі без кордонів» Інною Онищенко, де можна знайти достовірну інформацію про поширення захворюваності на коронавірус на окупованих територіях.

У черговому випуску програми «Донбасс сегодня» журналісти НД розповідають, як пандемію переживали по обидва боки лінії розмежування.

Окремий репортаж присвячено економічній кризі на окупованих територіях Донбасу, яку загострили пандемія та карантинні обмеження.

Пандемія COVID-19 вплинула на наше повсякденне життя та звички. У черговому випуску КоронаБлогу журналіст Василь Панасюк розмірковує, яким чином змінилася сфера доставки їжі в умовах карантину.

«Новости Донбасса» спільно з «Українським радіо» продовжують випуск щоденних подкастів «Щоденник пандемії. Донбас». Випуски «Щоденника» також транслюватимуться на платформах «Радио Голос Донбасса», «Радио Пульс» та «Русская редакция Украинского радио».

ND podcast

 

Усі матеріали, пов'язані із темою пандемії, зібрані в окремий розділ на сайті та у окремий плейлист на нашому YouTube-каналі. Підписуйтеся, щоб стежити за подіями на Донбасі! Поділитися:
Останні публікації