UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Тижневий дайджест матеріалів «Новин Донбасу» про COVID-19: 27 квітня
Новини 27 квітня 2020

Тижневий дайджест матеріалів «Новин Донбасу» про COVID-19: 27 квітня

В Україні розпочався восьмий тиждень карантинних обмежень, пов’язаних із пандемією коронавірусу. На 27 квітня в Україні зареєстровано 9009 випадків захворювання (з них 220 людей померло). У Донецькій області підтверджено 52 випадки, у Луганській - 29 випадків хвороби.

На непідконтрольних територіях почався четвертий тиждень від запровадження «режиму підвищеної готовності». ОРДО повідомляє про 78 підтверджених випадків, загалом у лікарнях 326 пацієнтів з підозрою на коронавірус зараз очікують на діагноз. В ОРЛО оголосили про 70 випадків захворювання на COVID-19. Детальніше про те, як рахують статистику хвороби, які заходи запроваджено для боротьби із пандемією та як ставляться до цього жителі непідконтрольних територій, дивіться у нашому огляді «Ситуация в Донецке во время пандемии».

Бюджетні втрати внаслідок пандемії оцінюють у 10 млрд гривень, очікується також, що додатково 500 тисяч людей втратять робочі місця. У відеопрограмі «Спасти Донбасс от вируса и «ДНР» журналісти «Новин Донбасу» разом із експертами оглядають комунікаційну стратегію та заходи української влади, спрямовані на подолання кризи в системі охорони здоров’я та економіці. Іншою важливою темою цього випуску стали подальші каральні заходи ОРДО проти поодиноких критиків влади на непідконтрольних територіях. «Новини Донбасу» продовжили також говорити про волонтерські ініціативи, пов’язані із подоланням пандемії.

Стаття «Хроніки епідемії: як в Донецькій області борються з коронавірусом» розповідає, як в регіоні здійснюють тестування, з якими проблемами стикаються місцеві лікарні, та як у ситуації допомагає місцевий бізнес.

У сюжеті «COVID 19: Как проводить выборы в Украине» журналісти «Новин Донбасу» з’ясовували, як пандемія COVID-19 та карантинні заходи впливають на процес підготовки до місцевих виборів, попередньо запланованих в Україні на осінь 2020 року.

Редакція «Новин Донбасу» пильно стежить за життям вразливих груп суспільства. У репортажі «Карантин: Донецк. Макеевка. Пенсии» розповідаємо, як змінилося життя людей похилого віку внаслідок пандемії та карантинних заходів на пунктах пропуску на Донбасі.

«Новости Донбасса» спільно з «Українським радіо» продовжують випуск щоденних подкастів «Щоденник пандемії. Донбас». Випуски «Щоденника» також транслюватимуться на платформах «Радио Голос Донбасса», «Радио Пульс» та «Русская редакция Украинского радио».

Усі матеріали, пов'язані із темою пандемії, зібрані в окремий розділ на сайті та у окремий плейлист на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтеся, щоб стежити за подіями на Донбасі!

Поділитися:
Останні публікації