UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Ознайомтеся зі свіжими матеріалами «Новин Донбасу» з теми COVID-19. Тижневий дайджест від 21 квітня
Новини 21 квітня 2020

Ознайомтеся зі свіжими матеріалами «Новин Донбасу» з теми COVID-19. Тижневий дайджест від 21 квітня

В Україні триває сьомий тиждень карантину, запровадженого урядом для подолання пандемії захворювання COVID-19. На 21 квітня зареєстровано 6125 випадків (161 людина померла). За офіційними даними МОЗ 16 людей захворіло в Луганській області і 25 - в Донецькій.

Непідконтрольні території також оприлюднюють свою статистику: в ОРЛО повідомляють про 21 випадок захворювання коронавірусом, в ОРДО - про 36. У матеріалі «"ДНР-ЛНР" манипулируют данными о COVID-19» журналісти «Новин Донбасу» з’ясували, як співвідносяться опубліковані дані та реальна ситуація із захворюванням на окупованих територіях.

У матеріалі «Как российские тролли вооружаются “вирусом лжи”» пропонуємо вам огляд маніпуляцій Росії із темою пандемії та її втручання в інформаційний простір західних країн та України. Детально про теорії заговору, пов’язані із темою коронавірусу, котрі підтримує і поширює в світових медіа російська пропаганда, читайте у нашій статті «Антипрививочное движение и прокремлевский оппортунизм».

За попередні понад шість років українське суспільство накопичило великий досвід самоорганізації та взаємодопомоги у кризових ситуаціях, який вдалося швидко застосувати і під час  епідемічної загрози. Матеріал «Волонтеры борются с коронавирусом на Донбассе» розповідає про волонтерські ініціативи Донеччини, пов’язані із пандемією.

«Новини Донбасу» тримають у фокусі тему дотримання прав людини під час пандемії на Донбасі. У статті «От запрета выходить к тотальной слежке. К каким ограничениям свобод приводит карантин» журналісти НД дослідили, які покарання застосовуються до порушників карантину і наскільки вони відповідають чинному законодавству України.

Матеріал «Коронавирус ударил по рынку недвижимости» досліджує, як вплинули пандемія та карантинні заходи на ринок оренди та купівлі-продажу житла на Донбасі.Стаття «Сетевые супермаркеты против рынков. Выживет ли малый бизнес после карантина» розбирає ситуацію із торгівлею у Маріуполі та інших містах Донеччини у зв’язку із карантинними заходами, коли уряд та місцеві органи влади шукають рішення для підтримки малого бізнесу та зниження рівня безробіття в умовах економічної кризи. 

Свято Великодня вважалося однією з ключових дат у перебігу пандемії в нашому регіоні. У зв’язку із притоком вірян у храми у ці дні новий пік захворюваності на COVID-19 тепер очікують на початку травня. Про відзначення Пасхи у храмах Донбасу читайте детальніше у нашому матеріалі «Пасха на карантині».

«Новости Донбасса» спільно з «Українським радіо» продовжують випуск щоденних подкастів «Щоденник пандемії. Донбас». Випуски «Щоденника» також транслюватимуться на платформах «Радио Голос Донбасса», «Радио Пульс» та «Русская редакция Украинского радио».Усі матеріали, пов'язані із темою пандемії, зібрані в окремий розділ на сайті та у окремий плейлист на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтеся, щоб стежити за подіями на Донбасі!

Поділитися:
Останні публікації