UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
ДІІ продовжує стежити за перебігом пандемії на Донбасі: дайджест від 14 квітня
Новини 14 квітня 2020

ДІІ продовжує стежити за перебігом пандемії на Донбасі: дайджест від 14 квітня

Поширення COVID-19 та карантинні заходи залишаються темою №1 у новинах в країні та світі. Станом на 14 квітня в Україні зареєстровано 3372 випадки захворювання коронавірусом, з них 12 людей хворіють у Донецькій області та 3 - у Луганській. На окупованій території Донбасу самопроголошена влада «ЛНР» повідомляє про 16 випадків захворювання, у «ДНР» - про 22.

4 квітня на YouTube-каналі «Новин Донбасу» вийшла програма «Коронавирус на Донбассе: Донецк, Краматорск, Мариуполь». У ній журналісти НД дослідили, що відбувається із людьми, які не встигли перетнути лінію розмежування на Донбасі до закриття блокпостів у Мар’їнці та Станиці Луганській, як переживає карантин «найбільш зачинене місто України» Донецьк, чи змінила пандемія плани Володимира Путіна на відзначення Дня Перемоги та як молодь Донбасу вчиться та розважається, не виходячи з дому.

На початку квітня журналісти «Новин Донбасу» опитали жителів Донецька, чи варто святкувати День Перемоги в умовах пандемії коронавірусу.

Стаття «Донбасс на карантине: две недели из жизни Покровска» розповідає про життя міста в умовах карантину: як працюють школи та лікарні, як розвиватися малому бізнесу в умовах закриття на карантин та що відбувається із великими підприємствами.

11 квітня на каналі «Новин Донбасу» вийшов випуск «Что «ДНР» не договаривает об эпидемии». Журналісти НД дослідили, як може відрізнятися справжня ситуація із пандемією вірусу від задекларованої в ОРДЛО, залучивши думку правозахисників та медиків.

У фокусі «Новин Донбасу» залишається тема дотримання прав людини під час пандемії на Донбасі. У сюжеті НД журналісти з’ясовували, чи законними є запроваджені суворі карантинні заходи та штрафи, які влада запровадила для подолання пандемії вірусу.

Також в окремому матеріалі ми зібрали коментарі експертів та контакти гарячих ліній Києва та міст Донецької області для потерпілих від домашнього насилля та психологічної допомоги для тих, хто відчуває погіршення ментального здоров’я під час пандемії та карантину. 

«Новости Донбасса» спільно з «Українським радіо» продовжує випуск щоденних подкастів «Щоденник пандемії. Донбас». Випуски «Щоденника» також транслюватимуться на платформах «Радио Голос Донбасса», «Радио Пульс» та «Русская редакция Украинского радио».

Усі матеріали, пов'язані із темою пандемії, зібрані в окремий розділ на сайті та у окремий плейлист на нашому YouTube-каналі.

Підписуйтеся, щоб стежити за подіями на Донбасі!

Поділитися:
Останні публікації