UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Новий проект “Покоління Донбас” про людей, у життя яких втрутилася війна
Новини 07 лютого 2020

Новий проект “Покоління Донбас” про людей, у життя яких втрутилася війна

Наприкінці січня "Новини Донбасу" запустили новий проект "Покоління Д", який розповідає про те, як по-різному вплинув на життя людей в Україні воєнний конфлікт.

Героями матеріалів проекту виступили люди різного віку, які зіткнулися з війною.

Перший випуск присвячений історії Назара і Софії, ветерана АТО та волонтерки, які познайомилися і зблизилися на фронті, а тепер будують своє життя разом.

 

У другому випуску Олексій, який тепер працює в правозахисній організації, розповідає, як 18 годин полону змінили його життя.

Третій випуск показує, як живуть, проводять вільний час та розважаються діти в прифронтовому місті Щастя.

Режисерка Тетяна Комунар так розповідає про ідею проекту: "Конфлікт такого рівня не проходить безслідно і негайно після закінчення. Чим більше ти досліджуєш тему, тим більше розумієш, що цей досвід стане основним для багатьох поколінь. Хтось переїхав далеко за кордон, хтось - виїхав з Донбасу в інші регіони України. По всьому світу розкидані люди, які несуть в собі досвід нашого конфлікту, люди різного віку. Всі ми стали Поколінням Донбас. Для когось, звісно, ця історія проходить повз. Але загалом не помічати те, що відбувається, неможливо. Кожен бореться з цією раною по-різному. Як зазначила одна з героїнь нашого проекту: "У мене тепер змінилося ставлення до власної думки. Я тепер розумію його важливість і висловлююся".

Проект “Покоління Д” включає в себе дев'ять історій про те, як війна на Донбасі змінила життя людей різних поколінь. Дев'ять історій про любов, дружбу і відданість.

Проект здійснюється Донецьким інститутом інформації за підтримки ContentFund.

Поділитися:
Останні публікації