UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Східне партнерство: медіа-експерти зустрілися в Ризі, щоб сформувати майбутню донорську підтримку
Новини 18 листопада 2019

Східне партнерство: медіа-експерти зустрілися в Ризі, щоб сформувати майбутню донорську підтримку

13-14 листопада в Ризі, Латвія, близько 100 професіоналів у галузі медіа, представників міжнародних організацій, ЄС, а також організацій із розвитку ЗМІ, взяли участь у «Медіа-конференції Східного партнерства - 2019: бізнес та сталий розвиток».

Громадську організацію "Донецький інститут інформації", яка є видавцем інформаційного сайту "Новости Донбасса" та відео-контенту, представляв Олексій Мацука.

На конференції обговорили стратегії підвищення фінансової сталості незалежних ЗМІ в країнах Східного партнерства.

Захід було організовано Європейською Комісією за підтримки Європейської служби зовнішніх зв'язків та уряду Латвії.

Учасники не лише розповіли про проблеми, з якими стикаються медіа в країнах Східного партнерства, але й представили успішні кейси впровадження прибуткових бізнес-моделей деякими ЗМІ з Азербайджану, Білорусі, Вірменії, Грузії, Молдови та України.

Серед запропонованих рішень, спрямованих на посилення потенціалу незалежних ЗМІ в регіоні, було названо діджиталізацію, ширший доступ до аналізу даних і досліджень аудиторії та стратегій монетизації контенту, а також диверсифікацію платформ і послуг та розвиток навичок управління.

Висновки та рекомендації, розроблені під час конференції, буде взято до уваги у формуванні майбутніх програм підтримки ЗМІ в Східних країнах-партнерах.

Конференція 2019 року є продовженням Другої медіа-конференції Східного партнерства, що відбулася у 2017 році в Києві та визначила економічну сталість як ключовий виклик, з яким стикається професійна журналістика в усьому регіоні.

Поділитися:
Останні публікації