UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Тендер на розробку і створення логотипу, гасла і фірмового стилю (брендбук) з графічними 2D елементами телевізійної продакшн-студії
Новини 24 вересня 2019

Тендер на розробку і створення логотипу, гасла і фірмового стилю (брендбук) з графічними 2D елементами телевізійної продакшн-студії

Тендер на розробку і створення логотипу, гасла і фірмового стилю (брендбук) з графічними 2D елементами телевізійної продакшн-студії, контент якої публікується в соціальних мережах та на YouTube каналі, який буде мати виражену індивідуальність.

Логотип має відображати мету та стратегію проекту (сприяння розвитку демократичних цінностей, ідей миру та гуманізму через розповсюдження достовірної інформації серед мешканців України, а особливо в східних областях держави, в тому числі в окупованих районах). В своєму контенті ми говоримо про реінтеграцію Донбасу, інтеграцію вимушених переселенців, спостерігаємо за діяльністю владних органів та реформами, висвітлюємо порушення прав людини). Логотип має бути зрозумілим та привабливим для цільової аудиторії проекту (двомовні громадяни України).

Термін подачі тендерних пропозицій: П’ятниця, 4 жовтня 2019 року

Адреса: м. Київ Максимальна сума тендеру (грн): до 70 000 грн.

Опис: Громадська організація “Донецький інститут інформації” оголошує тендер на розробку і створення логотипу і фірмового стилю (брендбук) власного проекту з відео-виробництва, який буде мати виражену індивідуальність.

Терміни надання послуги: жовтень-листопад 2019 року.

Кінцевий термін подання документів для постачальника послуг: 4 жовтня 2019 року на електрону адресу: [email protected] (з поміткою «Logo»).

Вимоги до виконавців: шукаємо професійного, креативного і сумлінного дизайнера (ФОП чи юрособа) для створення повноцінного бренд-буку, який включатиме:

  1. Опис концептуальної пропозиції у форматі PDF; 2. Презентація у форматі Microsoft Power Point або PDF до 15 слайдів; 3. Логотип та гасло (повна версія, спрощена версія, варіанти відображення, переклад на англійську, російську мови); 4. Кольорова гама; шрифти (вибір); 5. Декоративні елементи; 6. Патерни; 7. Візитки; 8. Бланки; 9. Приклади використання логотипу як на великих рекламних площах, так і на сувенірній продукції; 10. Листівка, магніт, брелок, значок, кепка, футболка, еко-торба, чашка, USB-накопичувач, бейдж, стрічка; 11. Правила використання лого, шрифту і колірних схем 12. Блокнот для записів 85х85 мм 13. Блокнот А5 (обкладинка + лист внутрішній) 14. Інформаційний стенд 120х80 см 15. Відео-графічні елементи (титр, гео, архів, заставка opening, заставка-перебивка у форматі 2D-анімації).

Логотип та гасло також мають бути представлені замовнику у виглядах:

Словесний знак – містить тільки слово або слова, букву або букви та цифри.

Зображувальний знак – це знак з графічним зображенням, малюнком.

Комбінований знак поєднує в собі слово або слова і графіку.

Перелік документів які необхідно подати:

– портфоліо

– рекомендаційні листи (за наявністю)

– цінова пропозиція.

Контактна особа:

У разі виникнення запитань можна звернутися за телефоном: 067-463-32-11 (Олексій) або електроною поштою: [email protected]

Поділитися:
Останні публікації