UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
«Донбас Медіа Форум 2019» відбудеться в Харкові під гаслом «Час обирати журналістські стандарти»
Новини 25 липня 2019

«Донбас Медіа Форум 2019» відбудеться в Харкові під гаслом «Час обирати журналістські стандарти»

Донбас Медіа Форум 2019 проводить «Донецький інститут інформації» вже п’ятий рік поспіль. Основне гасло цьогорічного заходу: Час обирати журналістські стандарти.

У цьому році Форум відбудеться 5-6 вересня в місті Харкові.

Оргкомітет Форуму поставив перед собою завдання вплинути на зниження рівня маніпулятивності ЗМІ, посприяти зменшенню вразливості аудиторій до маніпуляцій з боку певних політичних сил та непрофесійних журналістів, стимулювати виваженість виборчих рішень, особливо у східних та південних областях країни.

“Обережності вимагає інформаційна політика ЗМІ у регіонах, де відбувається збройний конфлікт. Там залишилося мало справжніх незалежних редакцій, здатних доносити об’єктивну інформацію. В подібних умовах рівень довіри до українських медіа на Донбасі знижується», - зауважив голова оргкомітету Форуму, голова правління Донецького інституту інформації Олексій Мацука.

На Форумі планується провести панельні дискусії на такі теми «Медіа як інструмент для маніпупяції суспільною думкою під час виборчої турбулентності. Як цьому протистояти», «Соціальні мережи як середовище для розквіту популізму та інструмент для маніпуляції суспільною думкою», «Організована та усвідомлена редакційна діяльність як чинник проти маніпуляцій в медіа».

Цьогорічний DMF у Харкові буде поєднанням дискусій та навчання, які є частинами трьох загальних напрямків: контент, дистрибуція, менеджмент.

Разом з чітким соціально-політичним напрямком, який задекларували організатори ДМФ2019, цьогорічний форум буде більш практичним та повчальним. Багато уваги, сподіваються організатори, буде приділено прикладним речам у вигляді майстер-класів, обміну досвідом, дискусіям.

«Донбас Медіа Форум» ініційований місцевими журналістами в 2015 році та впроваждується громадською організацією «Донецький інститут інформації». Форум підтримують Представництво ЄС в Україні, Посольство США, Internews Network, Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), спільно імплементована ПРООН, ООН Жінки, UNFPA та ФАО, Посольство Нідерландів в Україні.

Детальна програма доступна за посиланням.

Поділитися:
Останні публікації