UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Голову ДІІ Мацуку обрано керівником Комісії з питань інформаційної політики Громадської ради при ДонОДА
Новини 10 березня 2011

Голову ДІІ Мацуку обрано керівником Комісії з питань інформаційної політики Громадської ради при ДонОДА

9 березня 2011 року відбулось перше засідання комісії з питань інформаційної політики Громадської ради при Донецькій ОДА.

В ньому прийняли участь 3 члена комісії, з 4, які виявили бажання в ній працювати. Серед присутніх були: Мартинцов Олег Федорович, голова ДОГО «Донецька обласна спілка журналістів-козаків та журналістів-інвалідів», Мацука Олексій Віталійович, голова правління ДОГО «Донецький інститут інформації» та Бондаренко Сергій Васильович, голова правління ДОГО «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ».

Згідно порядку денного були розглянуті наступні питання:
1. Визначення основних напрямів діяльності.
2. Вибори керівництва комісії .
3. Обговорення плану роботи.
4. Делегування голови комісії до складу Правління Громадської ради при Донецькій ОДА.

Під час обговорення, особливе місце зайняло питання щодо основних напрямків діяльності. Виходячи з широкого спектру проблем, з якими стикаються члени комісії, було прийнято рішення зосередити свою роботу на наступних напрямках:
1. Моніторинг стану свободи слова в Донецькій області.
2. Забезпечення доступності членів Донецької обласної громади до інформації про діяльність органів влади та місцевого самоврядування.
3. Розвиток та підтримка комунікацій між Громадською радою та представниками місцевих громад Донецької області задля вирішення нагальних проблем.

За результатами зустрічі було обрано головою комісії Мацуку О.В., його заступником – Бондаренка С.В. Крім того, прийнято рішення підготувати до 14 березня 2011 року детальний план роботи та делегувати Мацуку О.В. до складу Правління Громадської ради при Донецької ОДА.

Підводячи підсумки засідання новообраний голова комісії з питань інформаційної політики Мацука Олексій зазначив, що: «Наша комісія повинна стати тим комунікаційним містком, який з’єднає всіх членів обласної громади»

За більш детальною інформацією звертайтесь до Бондаренка Сергія за тел.: +38 (095) 106-81-62 або за електронною поштою: [email protected]
Поділитися:
Останні публікації