UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Школа для учасників мережі Donbas Media Fellow відбулась у Києві
Новини 06 червня 2019

Школа для учасників мережі Donbas Media Fellow відбулась у Києві

Громадська організація "Донецький інститут інформації" за підтримки Медійної програми в Україні, яка фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується міжнародною організацією Internews продовжує реалізацію проекту “Донбас медіа-форум та міжрегіональне співробітництво для виробництва якісного контенту для Сходу України”.

1-3 червня в Києві відбулась Школа для учасників мережі Donbas Media Fellow.

Основна тема - сценарії, режисура та зйомка для журналістів, що виробляють відео-контент. 

Запрошені тренери: Шахіда Тулаганова, Тетяна Комунар, Петрo Цимбал .  

Слухачі - представники редакцій, що входять в мережу, навчались як правильно розповісти історію; головні елементи розслідувальної історії; робота з відкритими джерелами і наклепом; як писати пітч; як готуватися до зйомок; як правильно робити stand up; як правильно брати інтерв'ю; як працювати з оператором; робота "в полі" і логування відеоматеріалів; як написати сценарний план. 

Вже можна побачити матеріали, які вироблені учасниками мережі.
 
Наприклад, зворушлива історія від проекту Дивись.info про врятованих ведмедів, які були звільнені з цирків, звіринців та притравлювальних станцій.
 
Або сюжет від Газета "Вгору" про лісові пожежі, що нищать херсонські ліси.
 
 
Наша мережа - це спільнота регіональних незалежних медіа-платформ та журналістів з цсієї України, які самоорганізувались для взаємної підтримки та покращення свого контенту.
Поділитися:
Останні публікації