UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
“Зв’язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити”
Новини 12 квітня 2018

“Зв’язки з мирними мешканцями окупованого Донбасу: зберегти не можна втратити”

13 квітня о 10-00 у прес-центрі Українського кризового медіа-центру (вул.Хрещатик, 2, Український дім) відбудеться презентація асоціації аналітиків “Кальміуська група” та аналітичної записки за результатами серії фокус-групових досліджень в усіх макрорегіонах України.

Теми до обговорення:

  • Мешканці окупованих районів Донбасу: «свої» чи «чужі» для решти регіонів України? Як війна, що триває, вплинула на ставлення до пересічних мешканців непідконтрольних Україні територій?
  • Наскільки важливо дбати про збереження зв’язків з пересічними мирними мешканцями окупованих районів? Коли це питання має  постати на порядку денному: «вчора», сьогодні чи   у  віддаленому майбутньому?
  • Невикористані  ресурси:  що може сприяти  збереженню горизонтальних, соціальних зв’язків з мирним населенням «за» лінією розмежування?
  • Очевидні та  латентні перепони: що заважатиме  збереженню цих соціальних «ниточок» між окупованим Донбасом та рештою України?
  • Як політичні перемовини  і готовність українців до компромісів  в рамках розв’язання конфлікту впливають на перспективи  соціальної реінтеграції регіону?

До участі в дискусії та презентації запрошені члени “Кальміуської групи”:

Олександр Дмітрієв – засновник платформи культурних ініціатив “Лампова”
Марія Золкіна –  аналітик Фонду «Демократичні ініціативи імені Ілька Кучеріва»
Олександр Клюжев – аналітик Громадянської мережі “ОПОРА”
Олексій   Мацука – голова організації “Громадське телебачення Донбасу”
Віталій Сизов – аналітик “Донецького інституту інформації”

А також Таміла Коноплицька –  старша дослідниця GfK Ukraine

Довідка

Кальміуська група” – це неформальне об’єднання українських аналітиків,  мета якого  – сприяння відновленню державного суверенітету на тимчасово окупованих територіях Донецької та Луганської областей. Мотивація діяльності нашої Групи чітка і прозора – ефективно і професійно сприяти відновленню територіальної цілісності країни. Назва коаліції походить від назви річки Кальміус, яка об’єднує вільні і тимчасово окуповані райони регіону та символізує собою надію громадян з двох боків лінії розмежування на встановлення миру шляхом припинення міждержавного конфлікту і відновлення єдності України, законності і правопорядку на територіях, постраждалих від збройного протистояння.

Поділитися:
Останні публікації