UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Представник ДІЇ буде працювати в комісії з питань свободи слова Громради при Доноблдержадміністрації
Новини 02 березня 2011

Представник ДІЇ буде працювати в комісії з питань свободи слова Громради при Доноблдержадміністрації

28 лютого 2011 року відбулись перші збори новообраного складу Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації.

Захід відбувся у приміщенні Донецької ОДА за адресою: м. Донецьк, б-р. Шевченка, 34. В ньому прийняли участь 63 члени Громадської ради з 71 від повного складу, а також представники органів влади, ЗМІ, інших інститутів громадянського суспільства.

Донецький інститут інформації представляє в Раді його голова Олексій Мацука, який увійшов до складу комісії з питань свободи слова.

Основною метою перших зборів було прийняття документів, що визначатимуть задачі і порядок всієї подальшої роботи Громадської ради та обрання керівництва даного консультативно-дорадчого органу при ОДА.

Засідання розпочалось з інформації про затвердження Головою Донецької ОДА А.М.Близнюком складу Громадської ради, визначеного на установчих зборах громадськості Донеччини від 25 січня 2011 р. Порядок денний перших зборів включав наступні питання:

1. Затвердження Положення про Громадську раду;
2. Затвердження Регламенту Громадської ради;
3. Обрання Голови, Заступників голови та Секретаріату ради;
4. Створення та затвердження постійних комісій Громадської ради;
5. Призначення дати наступних зборів Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації.

За результатами жвавих обговорень та нерідко гострих дискусій з всіх пунктів порядку денного були прийняті конструктивні рішення.

По-перше: прийнято за основу розроблене робочою групою Положення про Громадську раду та визначено механізм подальшої роботи над ним.

По-друге: прийнято в цілому Регламент Громадської ради. 

По-третє: обрані керівні та робочі органи Громадської ради - Голова, Заступники голови Ради, відповідальний секретар, секретар та прес-секретар.

З п’яти претендентів на пост Голови ради, після чотирьох самовідводів більшістю голосів був обраний Кіпень Володимир Порфирович, Голова обласної громадської організації  «Донецький інститут соціальних досліджень і політичного аналізу».

Обрано три заступники Голови, якими стали: Волинець Альона Олександрівна, член обласної громадської організації «Російський культурний центр Донецької області «РУСЬ»; Лурсманашвілі Шавлегі Мурманович, Голова громадської організації «Спілка шахтарів-інвалідів і потерпілих на підприємствах Донецької області» та Клюжев Олександр Володимирович, Голова правління Донецької обласної громадської організації «Громадська коаліція «Право на майбутнє».

Відповідальним секретарем обраний – Лагутін Владислав Олександрович, Член Дзержинської міської громадської організації «Центр відновлення особистості та відтворення суспільства «Гармонія». Секретарем – Сімонов Сергій Костянтинович, головний спеціаліст Головного управління взаємодії з громадськістю та у справах національностей і релігій Донецької ОДА; прес-секретарем – Бондаренко Сергій Васильович, Голова правління обласної громадської організації «Центр аналізу та розвитку громадських комунікацій «ДІАЛОГ».

Після обрання керівництва та секретаріату, Громадська рада створила постійні комісії, основні робочі органи Громадської ради. Затверджено 13 комісій, які будуть перекривати всі сфери життя Донецької обласної громади (з переліком комісій та їх складом можна буде ознайомитись на блозі Громадської ради https://gromradon.blogspot.com та на офіційному сайті Донецької ОДА.

Наостанок Громадська рада призначила дату наступних зборів та затвердила для них порядок денний. Згідно прийнятого рішення, наступні збори відбудуться 22 березня 2011 року. До цього часу сформованим постійним комісіям необхідно буде провести попередні зустрічі, обрати голів комісій та підготувати план роботи.

Із запланованих питань, які будуть розглянуті 22 березня: по-перше – утвердження змін та доповнень до Положення; по-друге -  затвердження Голів комісій та Правління; по-третє – затвердження плану роботи Громадської ради при Донецькій облдержадміністрації.
Поділитися:
Останні публікації