UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Стартував суспільно-медійний проект «Нові лідери»
Новини 14 березня 2018

Стартував суспільно-медійний проект «Нові лідери»

12 березня стартував національний суспільно-медійний проект Нові лідери. Проект започаткований 34 громадськими організаціями і підтриманий групою StarLightMedia. Громадська організація «Донецький інститут інформації» долучилася до участі та ввійшла до складу Громадської наглядової ради проекту.

 «Нові лідери» – це можливість проявити себе для людей, які прагнуть брати і беруть активну участь у суспільному житті країни; стартап для майбутніх політиків, громадських діячів та держслужбовців. «Нові лідери» є закликом до активних громадян брати на себе відповідальність, презентувати та реалізовувати свої ідеї, зосередившись на конструктивній роботі заради України.

Учасники повинні представити свої ідеї експертам, ЗМІ та інтернет-аудиторії. Ті, хто набере найбільше голосів, стануть героями телевізійного формату, який вийде в ефір телеканалу ICTV у вересні 2018 року. Переможець отримає не лише соціальний капітал та медійність, але і грошовий приз для реалізації ідеї або початку політичної кар’єри.

Реєстрацію учасників розпочато. Дедлайн подачі заяв на участь -  30 квітня.

Детальніше про про проект та умови участі читайте на сайті «Нові лідери».

 

Поділитися:
Останні публікації