UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Анонс заходу в Маріуполі 27 грудня: “Виклики та можливості для ЗМІ Маріуполя в 2018 році. В чому сила журналістської солідарності?”
Новини 11 грудня 2017

Анонс заходу в Маріуполі 27 грудня: “Виклики та можливості для ЗМІ Маріуполя в 2018 році. В чому сила журналістської солідарності?”

У червні 2017 року в місті Святогірськ Донецької області відбувся «Донбас Медіа Форум». Теми, що їх обговорювали на форумі, та дискусії відображали ситуацію в медіасфері регіону, її проблеми та успіхи. Зокрема, обговорювались теми: використання «мови ворожнечі» в роботі журналістів та способи зменшити її використання; лояльності або незалежності журналістів щодо дотримання правил професійної етики; можливості місцевих медіа використовувати ресурси міжнародних донорів та ЄС; партнерство місцевої влади, громади та медіа; особливий статус журналістики в період кризи. Дискусії дозволили зробити висновки щодо медіа-ситуації в регіоні, які будуть представлені одним з організаторів Форуму журналістом Олексієм Мацукою під час “круглого” столу в Маріуполі 27 грудня 2017 року.

 

Під час заходу в Маріуполі пропонується обговорити наступні теми:

 

  • Які виклики існують для місцевих медіа Маріуполя в 2018 році та як їх мінімізувати?
  • Як знайти можливості для професійної солідарності журналістів в Маріуполі?
  • Як дотримуватись стандартів журналістики під час криз та конфліктів і зберігти безпеку редакції?
  • Основні напрямки тем для дискусій, які необхідно включити в програму “Донбас Медіа Форуму 2018”.

 

До участі запрошені - доктор філологічних наук, професор Світлана Безчотнікова, редактори місцевих ЗМІ Маріуполя - газет “Приазовский рабочий”, “Ильичевец”, “ТВ7”, “МТВ”, “Сигма”, “0629”, “Маріуполь сіті”, “Громадське ТБ Донбасу” та інші.

 

Організатори: громадські організації “Донецький інститут інформації” (Київ), “Media in Cooperation and Transition” (Берлін) за участі факультету філології та масових комунікацій Маріупольського державного університету та за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

 

Реєстрація за посиланням.

 

Дата: 27 грудня 2017 року.

Місце: м. Маріуполь, вул. Матросова 5, аудиторія 14, факультет філології та масових комунікацій.

Час: з 13:00 до 14:30.

 

 

Поділитися:
Останні публікації