UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Анонс тренінгу “Покращення навичок зйомки та монтажу коротких відео-матеріалів” в Сєвєродонецьку
Новини 02 жовтня 2017

Анонс тренінгу “Покращення навичок зйомки та монтажу коротких відео-матеріалів” в Сєвєродонецьку

Громадська організація “Донецький інститут інформації” спільно з німецькою організацією Media in Cooperation and Transition оголошує про набір учасників на тренінг “Покращення навичок зйомки та монтажу коротких відео-матеріалів”. Дати проведення: 14-15 жовтня 2017 року.

Місто проведення: Сєвєродонецьк.

Час початку лекцій: 9 ранку обидва дні.

Час завершення: 17 вечора обидва дні.

Точну адресу повідомимо відібраним учасникам електроною поштою.

Мета тренінгу - надати журналістам та блогерам нові знання з відео-зйомки та якісного монтажу для виготовлення відео-сюжету як для телебачення так і для соціальних мереж.

Тренер - Дмитро Волошко, який працює оператором інформаційних програм телеканалу "СТБ". Має багаторічний досвід зйомки та монтажу відео-сюжетів для телебачення.

Програма курсу дводенної лекції: 1. Технологія телевиробництва та його етапи 2. Основи теорії монтажа 3. Основи операторської майстерності. Світло та оптика. Композиція кадра. Практичні заняття. 4. Робота зі звуком. 5. Робота в програмі нелінійного монтажу та практичні заняття. 6. Відеозйомка на iPhone / iPad. 7. Відеомонтаж на iPhone / iPad.

Під час тренінгу у вас буде можливість також поспілкуватись з колегами щодо журналістської солідарності та захисту своїх прав в регіонах. 

Організація оплачує участь, проїзд, проживання та харчування учасників у дні тренувань.

Увага! Учасникам необхідно мати своє обладнання - ноутбук з ПО для нелінійного монтажу Adobe Premiere Pro або Final Cut Pro, камера з карткою пам'яті, штатив, мікрофон або інші робочі девайси.

Дедлайн заповнення анкети: 5 жовтня 2017 року 23:00.  Оголошення про відбір буде надіслано електроною поштою 6 жовтня 2017 року протягом дня.

Учасники тренінгу повинні пройти конкурсний відбір, для цього потрібно заповнити анкету.

Лекція відбудеться в рамках проекту “Донбас Медіа”, який реалізує громадська організація “Донецький інститут інформації” за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини.

Контактна особа: Артем Бондаренко, тел 050-254-08-47 Електрона адреса: [email protected]

Поділитися:
Останні публікації