UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Оголошено про реєстрацію на Донбас Медіа Форум-2017
Новини 15 травня 2017

Оголошено про реєстрацію на Донбас Медіа Форум-2017

28-29 червня 2017 року у Святогірську Донецької області відбудеться 3-й Донбас Медіа Форум. Тема цьогорічного заходу: “Донбас в медіа: від популізму до фактів”. Донбас стає приводом для політичного популізму, який проникає в журналістику, що впливає на сприйняття кризи споживачами контенту через призму того чи іншого транслятора. Через це спостерігається низька довіра до українських медіа серед місцевого населення. Порушуються стандарти при висвітленні конфліктно-чутливих тем. Психологічні травми самих журналістів впливають на якість контенту. Для подолання зазначених проблем плануємо обговорити такі питання в рамках форуму: 1) політичний популізм vs стандарти журналістики; 2) підвищення ефективності роботи редакцій медіа Донбасу (менеджмент, залучення ресурсів, нові технології, різноманіття контенту); 3) конфліктно-чутлива журналістика під час кризи.

Щоб взяти участь у форумі, необхідно обов’язково до 23.59 неділі, 28 травня 2017 р., зареєструватися за посиланням.

Серед спікерів цьогорічного форуму:

Андрій Шаповалов - директор філії ПАТ «НСТУ» Луганська регіональна дирекція
Світлана Єременко - виконавчий директор Інституту демократії імені Пилипа Орлика
Діана Дуцик - виконавчий директор ГО “Детектор медіа”
Вадим Лубчак - журналіст газети “День”
Андрій Діхтяренко - журналіст “Радіо Свобода” та редактор “Реальної газети” (Луганськ)
Олена Голуб - експерт “Інституту масової інформації”
Юрій Костюченко - виконавчий секретар Комітету із системного аналізу Президії НАН України Ніколя Ебнотер - керівник проектів Бюро Представника ОБСЄ з питань свободи ЗМІ
Анастасія Тейлор Лінд - журналістка, пише для видань National Geographic, the Newyorker, TIME, the Sunday Times Magazine, the Telegraph magazine
Klaas Glenewinkel - керівник організації для журналістів “Media in Cooperation and Transition” (Берлін)
Сергій Томіленко - голова Національного спілки журналістів України
Євгеній Глібовицький - голова компанії зі стратегічного консультування та маркетингу pro.mova Олександр Клюжев - аналітик громадянської мережі “Опора”
Олексій Гарань - науковий директор Фонду "Демократичні ініціативи" імені Ілька Кучеріва Тетяна Якубович - журналістка “Радіо Свобода”, куратор радіо “Донбас Реалії”
Тетяна Огаркова - журналістка, науковець, друкується в інтернет-виданнях «Українська правда. Життя», «Український тиждень», «Критика».

Тренери майстер-класів форуму-2017:

Віталій Мороз (Internews-Україна) розкаже про нові технології для сучасних редакцій Олег Покальчук (письменник, публіцист, соціальний психолог) та Тетяна Конрад (психолог) навчать методам психологічної самореабілітації журналістів, які працюють у кризових умовах

Наталка Стеблина (експерт Інституту демократії імені Пилипа Орлика) проведе майстер-клас на тему “Як дотримуватись стандартів журналістики в умовах популізму, постправди та тиску різних сторін” Любов Паливода (Творчий центр ТЦК) поділиться секретами, як залучити фінансові ресурси в редакцію.

Ганна Мурликіна (сайт 0629.com.ua) поділиться досвідом зі створення ефективної та впливової регіональної редакції, Олександр Білінський (власник міських порталів у Бахмуті, Покровську, Слов’янську) розповість про вимоги до створення медіа в нових економічних умовах, Наталія Курдюкова та Олена Лептуга (проект "Накипело") поділяться досвідом адміністрування великих медіапроектів, управління мультимедійною редакцією,

Дмитро Гнап (Слідство.Інфо на Громадському ТБ) проведе майстер-клас для журналістів-розслідувачів,

Сергій Полежака та Олексій Фурман (проект New Cave Media) розкажуть про нові digital технології для редакцій.

Владислав Яцків (Радіо Свобода) поділиться досвідом зі створення нових форматів контенту. 

Світлана Колодій (Глобал Офіс) дасть практичні рекомендації з проведення краудфандингової кампанії по залученню фінансів до редакції від громади (на прикладі платформи Спільнокошт).

Довідка: Вперше Донбас Медіа Форум відбувся в 2015 році в Києві, вдруге - в 2016 році в Маріуполі. До складу організаційного комітету Форуму входять журналісти та громадські організації - Донецький інститут інформації, Донецький прес-клуб та Інститут демократії імені Пилипа Орлика. В 2017 році Форум підтримують Internews та Делегація Європейського Союзу в Україні. Форум відбудеться 28-29 червня 2017 року. Відкриття 28 червня о 9.00 ранку. Закриття: 29 червня в 16.00. Місце проведення: м. Святогірськ Донецької області, база “Зелений гай"). Організатори компенсують фінансові витрати тим учасникам, які отримають від Оргкомітету підтвердження щодо участі у заході, на: проїзд - за наявності квитків (потяг - купе або 2-й клас ІС та автобус), проживання та харчування під час заходу. З огляду на обмежену кількість місць та ресурсів, Оргкомітет може відмовити в участі. Від залізничного вокзалу міста Слов’янська до місця проведення форуму буде організовано трансфер для тих учасників, хто не зможе самостійно вчасно дістатися Святогірська. У разі виникнення питань, пишіть на електронну адресу [email protected].
Поділитися:
Останні публікації