UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Росія зробила крок до легалізації своїх зв’язків з непідконтрольними районами Донбасу
Новини 18 лютого 2017

Росія зробила крок до легалізації своїх зв’язків з непідконтрольними районами Донбасу

Підписання Президентом Російської Федерації Указу "Про визнання документів, виданих громадянам України та особам без громадянства, які проживають на територіях окремих районів Донецької та Луганської областей України" свідчить про відсутність прогресу в процесі врегулювання конфлікту на Донбасі та реінтеграції непідконтрольних українській владі районів.

Майже 3 роки громадяни України, які проживають на непідконтрольній території, обмежені в можливостях отримувати адміністративні послуги, в тому числі, і міжнародно визнані документи. За умов затягування конфлікту і зміцнення зв'язків між непідконтрольними районами Донецької і Луганської областей та Росією затвердження подібного указу було питанням часу.

В умовах часткової економічної блокади з боку влади України і громадянської акції з блокування, подальшого поглиблення конфлікту наступним кроком з боку Російської Федерації може бути легалізація економічних відносин з районами Донбасу, які зараз де-факто контролюються Росією.

Не виключено також і взяття під повний контроль підприємств, що зараз працюють в українському правовому полі, але розташовані в цих районах.

Віталій Сизов, аналітичний відділ "ДІІ" 

Поділитися:
Останні публікації