UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Оголошення про тендер для проведення аудиту фінансової звітності громадської організації за 2016 рік
Новини 17 грудня 2016

Оголошення про тендер для проведення аудиту фінансової звітності громадської організації за 2016 рік

Громадська організація «Донецький інститут інформації» (далі - ДІІ) оголошує тендер на пошук компанії для проведення аудиту фінансової звітності ДІІ за 2016 рік, а також діяльності організації по одному з проектів.

Вимоги

Процедура має бути проведена незалежною компанією, яка має досвід проведення аудиту в громадських організаціях відповідно до міжнародних стандартів аудиту IAASB (International Auditing and Assurance Standards Board) - МСА 800+700+4400.

Період проведення аудиту: з 10 по 20 лютого 2017 року.

Звіт за результатами процедури має бути наданим не пізніше 25 лютого 2017 року.

Цілі і завдання аудиту прописані у Технічному завданні (додаток 1 pdf).

Звітність аудитора

По завершенню перевірки Аудитор має надати ДІІ Управлінський Лист, в якому мають бути прописані висновок аудитора а також всі результати перевірки. Управлінський Лист має містити подробиці проведеного аудиту, опис використаної методології та обсягу аудиту, а також перелік всіх виявлених недоліків. Перелік результатів може не обмежуватися обсягом робіт, зазначеним у завданнях і аудитор має правдо звернутися за додатковими питаннями. Аудитор має надати рекомендації щодо усунення будь-яких виявлених недоліків та провести обговорення всіх моментів, прописаних в Управлінському Листі з керівництвом ДІІ. Рекомендації повинні бути винесені Організацією в пріоритет.

По закінченню всіх зазначених процедур, аудитор має надати Аудиторський Звіт, в якому буде зазначено аудиторську думку про достовірність річної фінансової звітності та про відповідність систем обліку та внутрішнього контролю ДІІ.

Документ має містити посилання на те що, аудит було проведено к відповідності до стандартів аудиту, виданих Міжнародною федерацією бухгалтерів (IFAC); підпис відповідального аудитора, заголовок та назву аудиторської компанії.  

Обсяг Аудиторського Звіту не може перевищувати 20 сторінок та має бути написаний українською та англійською мовами.

Документ надається Організації в трьох друкованих копіях та одній цифровій копії.

Умови участі у тендері

Тендерна пропозиція має бути представлена до 15 січня 2017 року на електрону адресу [email protected].

Для участі у конкурсі необхідно надати наступні документи:

  • Свідоцтво/виписку про включення аудиторської компанії до реєстру аудиторських фірм.
  • Сертифікати на право займатися аудиторською діяльністю.
  • Документи, які підтверджують, що організація може проводити перевірку у відповідності до міжнародних стандартів аудиту, виданих Радою з питань міжнародних стандартів аудиту та гарантування достовірності (IAASB).
  • Документи, які підтверджують досвід роботи компанії з неприбутковими організаціями.

Комерційну пропозицію з ціною та контакти відповідальної особи, яка уповноважена відповідати що запитання щодо тендерної пропозиції.

Організація готова надати всю необхідну додаткову інформацію за вимогою.

За довідками звертатись за телефоном: 067-463-32-11

До відома: Порядок розгляду скарг від учасників торгів, Положение о закупках в "ДИИ", Положення про тендерний комітет за лінком.

Поділитися:
Останні публікації