UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
«Донбас Медіа Школа»: ДІІ запрошує до участі в навчанні
Новини 28 вересня 2016

«Донбас Медіа Школа»: ДІІ запрошує до участі в навчанні

Шановні колеги-журналісти, студенти та всі, хто прагне працювати в медіа!

Громадська організація «Донецький інститут інформації» запрошує взяти участь у конкурсі на проходження навчання в першій «Донбас Медіа Школі», яка відбудеться з 3 по 9 жовтня в м. Слов’янську. В якості викладачів запрошено визнаних міжнародних експертів.

Напрями підготовки:
- Відеозйомка та монтаж (3 дня);
- Журналістські розслідування (3 дня);
- Телеведучий (2 дні).

Під час навчання слухачам школи будуть надані практичні знання, які допоможуть у повсякденній роботі, сприятимуть підвищенню професійного рівня, стандартів роботи. Ви отримаєте новий досвід, зустрінете друзів і колег. Також встановите корисні контакти та матимете змогу створити колаборації для встановлення свободи слова на Донбасі.

Для участі в конкурсі, будь ласка, заповніть мотиваційну анкету:

Анкета учасника «Донбас Медіа Школи»

Умови участі:

  • Вік до 30 років;
  • Професійний досвід не більше 5 років;
  • Постійне проживання в Донецькій або Луганській області;
  • Робота або співпраця з медіа, які займаються проблематикою Донбасу;
  • Навчання у вищих навчальних закладах Донбасу (на підконтрольних територіях, у т.ч., виші, евакуйовані в інші регіони).

Важливо! Умови участі для конкурсантів за напрямком підготовки:

  • наявність камери для здійснення зйомки та мікрофону;
  • ноутбук із встановленим програмним забезпеченням для монтажу (Adobe Premier або аналоги).

Конкурс триває до 30 вересня 2016 р.

Організатори відшкодовують вартість проїзду (автобус, купе, Інтерсіті+ 2 клас за наявності оригіналів квитків в обидві сторони), забезпечують 3-разовим харчуванням і проживанням. По закінченні школи слухачі отримають сертифікат.

Партнер проекту – неурядова громадська організація «People in Need» (Чеська Республіка)

«Донбас Медіа Школа» – новий проект громадської організації «Донецький інститут інформації». Мета проведення – підвищення кваліфікації вже працюючих журналістів, навчання початківців, студентів виш Донецької області. Створення спільноти регіональних кваліфікованих журналістів, які б чесно, правдиво, без цензури й упередженості висвітлювали події на Донбасі.

Довідка: «Донецький інститут інформації» – громадська організація – аналітичний центр із виробництва контенту (новини, аналітика, відео та тексти), члени якої базуються в Києві, Маріуполі і Слов’янську. Контент «ДІІ» розповсюджується за допомогою телебачення, радіо та газет і інтернету, охоплює 3 млн користувачів інформації щоденно. «ДІІ» надає точні дані про ситуацію на Донбасі російською та українською мовами. «ДІІ» працює більш ніж із 20 журналістами, фрілансерами, волонтерами. Проекти організації фінансуються за рахунок міжнародних донорів (фонди, посольства, організації) і за рахунок мешканців Донбасу (через збір коштів на банківський рахунок організації). Наша мета – через збір і розповсюдження новин у різних форматах і виробництво аналітичних доповідей поліпшити життя мешканців Донбасу. Контент «ДІІ» присвячений виключно наступним темам: демократія в регіоні, питання свободи слова, громадянського суспільства, захисту прав людини і меншин, у т.ч. ЛГБТ спільноти. Голова організації – Олексій Мацука. Незалежний контроль за організацією здійснює правління.

Поділитися:
Останні публікації