UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
“Конституційна реформа через суспільний діалог: Вдосконалення Основного Закону в світлі вітчизняної конституційної традиції”
Новини 09 липня 2015

“Конституційна реформа через суспільний діалог: Вдосконалення Основного Закону в світлі вітчизняної конституційної традиції”

Засідання Парламентсько-громадської платформи проводить 9 липня Координатор проектів ОБСЄ в Україні Координатор проектів ОБСЄ в Україні спільно з Адміністрацією Президента України в особі Національної ради реформ та міжнародними реалізує проект "Підтримка національного діалогу".

З метою реалізації Стратегії "Україна-2020" Координатор проектів ОБСЄ в Україні розпочинає нову ініціативу - організацію Парламентсько-громадської платформи, яка має сприяти відкритості, ефективності та підзвітності порцесу реформ, участі громадськості у прийнятті рішень та інституціолізації процесів консультацій, діалогів та співпраці між громадянським суспільством та парламентом і його оргнами.

Ініціатива релізується спільно з Адміністрацією Президента України, Консультативною місією ЄС і Верховною РАдою України. Мета платформи - створення форуму для всеохоплюючого громадського діалогу, публічної дискусії та поширення інформації про хід реформ.

Перше інаугураційне засідання платформи вирішено присвятити процесу конституційної реформи, її історичного контексту і напряму. Захід має назву "Конституційна реформа через суспільний діалог: удосконалення Основного Закону в світлі вітчизняної конституційної традиції".

В його рамках планується провести панельні дискусії на такі тематики: Конституційна реформа і децентралізація. Судова реформа і конституційні права. Конституційна реформа і проблеми реінтеграції Донбасу. Вітчизняна конституційна традиція і напрями удосконалення Основного Закону.

У роботі Парламентсько-громадської платформи візьмуть участь експертне середовище, члени Конституційної комісії, народні депутати, керівники вищих судових установ, неурядові організації, міжнародна спільнота (київські офіси міжнародних організацій, посольства), представники з регіонів, центральні та регіональні медіа.

ГО Донецький інститут інформації представлятиме Віталій Сизов.

Поділитися:
Останні публікації