UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Конференцію журналістів розслідувачів можна спостерігати онлайн 5-6 грудня
Новини 05 грудня 2014

Конференцію журналістів розслідувачів можна спостерігати онлайн 5-6 грудня

Для тих, хто хотів потрапити на конференцію з розслідувальної журналістики 5-6 грудня, але не зміг за будь-яких причин, Інститут розвитку регіональної преси пропонує спостерігати за роботою конференцію онлайн:

Для цього ІРРП пропонує такі можливості:
• Відео-трансляція буде доступною за таким посиланням (https://bit.ly/1w3zJnb) або на головній сторінці сайту ІРРП www.irrp.org.ua;
• Твіттер-трансляція відбуватиметься за хештегом ‪#‎UNIJ6‬.

Ознайомитись із розкладом сесій та порядком виступів спікерів можна у програмі конференції - https://bit.ly/1AkIRln.

Центральною темою цьогорічного заходу стане безпека. Окремі сесії конференції будуть присвячені питанням цифрової безпеки, безпосередньо фізичній безпеці та навичкам роботи в польових умовах, а також психологічній безпеці та подоланню посттравматичного синдрому. Багато часу буде присвячено створенню телевізійних розслідувань, де своїм досвідом поділяться журналісти найвідоміших українських і шведських телепроектів. Окрему сесію з перевірки інформації проведуть Йоакім Дифвермарк та Свен Бергман зі швецького громадського телебачення, а також Лейла Камжич з OCCPR. Крім цього, у програмі конференції передбачені такі теми, як: юридичні аспекти розслідувань, регіональні кейси, корисні медіаінструменти та багато іншого.

Поділитися:
Останні публікації