UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Відбулась зустріч голови “ДІІ” з представником Freedom House
Новини 14 грудня 2013

Відбулась зустріч голови “ДІІ” з представником Freedom House

У п’ятницю керівник євроазійських програм міжнародної неурядової організації Freedom House Метью Шааф приїхав до "Донецького інституту інформації", щоб оцінити свободу слова в регіоні.  В офіс організації було запрошено місцевих журналістів для спілкування.

Freedom House займається дослідженням демократії та дотримання свобод і прав людини по всьому світу. За результатами власних моніторингів, організація публікує щорічний звіт із оцінкою ступеня демократичних свобод у кожній країні світу.
 
Впродовж спілкування в Донецьку з представниками місцевих ЗМІ Метью Шааф виділив кілька характерних рис регіональної журналістики, назвавши, в першу чергу, самоцензуру преси, мовляв, журналісти самі бояться порушувати певні теми.
 
«Мене дивує, що тут є незалежні журналісти, активісти і блогери, які пишуть про дуже важливі питання. Мені говорять, що безпека журналістів – не таке гостре питання, це дуже добре. Адже я знаю, що в інших містах України є реальна загроза безпеці. Насправді, всі проблеми, які я тут бачу – самоцензура, проблеми в редакційній політиці різних видань, проблема журналістської етики, чи, скажімо, її відсутності – є і в інших містах», – сказав Метью Шааф у коментарі для Радіо Свобода.

 

Поділитися:
Останні публікації