UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Подавайтеся: воркшоп у Берліні з журналістики даних для неурядових організацій
Новини 11 червня 2020

Подавайтеся: воркшоп у Берліні з журналістики даних для неурядових організацій

Берлінська школа журналістика (BJS) за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини проводить тренінг, спрямований на покращення навичок роботи із даними для представників та представниць неурядових організацій, що працюють із питаннями захисту довкілля та/ або гендерних прав і прав жінок. Ви навчитеся збирати, опрацьовувати та презентувати дані у зрозумілий та переконливий спосіб. 

Воркшоп складатиметься з тренінгу в Берліні та трьох тренінгів в Україні, Вірменії та Грузії, організованих місцевими партнерами BJS. В Україні партнером виступає Донецький інститут інформації.

Перша частина у Берліні (орієнтовно 24-30 серпня) буде присвячена двом темам - права жінок і гендерні права та стан довкілля і його вплив на здоров’я. Навчальна програма буде посилена відвідинами місцевих редакцій, органів влади та державних інституцій.

Хто може подаватися? Співробітниці та співробітники неурядових організацій (штатні та фріланс) із доведеним зацікавленням у двох зазначених темах, що володіють англійською мовою у достатній для спілкування та навчання мірі.

Дедлайн для складання заявки - 15 липня.

Більше інформації за лінком.Поділитися:
Останні публікації