UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
5 вересня у Харкові стартував 5-й ювілейний «Донбас Медіа Форум 2019». Фото та відео
Новини 05 вересня 2019

5 вересня у Харкові стартував 5-й ювілейний «Донбас Медіа Форум 2019». Фото та відео

Цьогорічний «Донбас Медіа Форум 2019» зібрав 600 гостей, серед яких журналісти зі всієї України, зарубіжні експерти, представники нової влади та громадських організацій, що співпрацюють із медіа.

Теми, які підніме цього року ДМФ2019, відображають спектр сучасних проблем, з якими стикається журналістика:

інформаційна політика, щодо реінтеграції окупованих територій Донбасу,

протистояння маніпуляціям у медіа під час виборчої турбулентності,

міжнародна синергія проти дезінформації,

обмін досвідом у висвітленні подій у зонах війни і конфліктів.

Відкриваючи ДМФ 2019 очільник ГО «Донецький інститут інформації» Олексій Мацука наголосив: «Цілі міста на Донбасі стали місцями злочину, де першими жертвами стали журналісти і люди, що висловлювали свої думки. Звертаємося до влади, щоб вони боронили свободу слова та звільнили наших колег з полону ДНР та ЛНР».

Заступник голови Офісу Президента Юрій Костюк заявив, що нова влада готова допомогти втілити у життя ті речі, які обговорювалися на ДМФ-2019.

Радник з питань преси, освіти та культури Девід Рейнерт порівняв боротьбу за свободи у США та Україні та знайшов багато спільних рис. Від імені Тимчасового повіреного у справах США в Україні Вільяма Тейлора він побажав учасникам спільних кроків у вирішенні проблем.

Наташа Єфімоф - керівниця секції преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні наголосила на необхідності деолігархізації медіа та активізації розслідувань проти тих, хто зробили злочини перед журналістами.

Надії, що реінтеграція Донбасу можлива, висловили і голови Донецької та Луганської областей. Губернатор Донеччини, Павло Кириленко підкреслив, що ДМФ-2019 формує думку і бажання змінювати, а його колега Віталій Комарницький виказав надію, що наступного року Форум пройде у Луганську.

Офційними партнерами ДМФ в 2019 році є: Представництво Європейського Союзу в Україні, Посольство США в Україні, USAID, Internews, Фонд Маршала, Програма ООН із відновлення та розбудови миру (UN RPP), спільно імплементована ПРООН, ООН Жінки, UNFPA та ФАО.

Повний фотоархів першого дня доступний за посиланням (Google Drive).

 

Поділитися:
Останні публікації