UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Якісна аналітична журналістика як спосіб подолання недовіри до українських медіа
Новини 13 березня 2019

Якісна аналітична журналістика як спосіб подолання недовіри до українських медіа

12 березня голова правління громадської організації "Донецький інститут інформації", український журналіст Олексій Мацука провів публічний захід в Інституті журналістики (Київ), який був присвячений темі роботи медіа та виробництву аналітичної продукції у конфліктному середовищі та за умов падіння рівня довіри до медіа-контенту.

Під час заходу Мацука представив наробки громадської організації для роботи журналістів в напрямку виробництва контенту, виконаного в аналітичних жанрах, розповів про специфіку роботи в цих жанрах, презентував методологію, яка використовується аналітиками громадської організації під час проведення досліджень.

"Якісну аналітичну журналістику ми розглядаємо як спосіб подолання недовіри до українських медіа. В майбутньому запит на якісний і глибинний аналіз буде збільшуватись, нехай і не серед більшості, але точно серед стейкхолдерів. Тому для нашої організації важливо вивчати та розробляти власні методологічні засади для опису дійсності через медіа або аналітичний контент", - заявив спікер. 

Мацука також представив результати роботи проекту "Донбас: повний доступ". В заході також брав участь кандидат наук з соціальних комунікацій Олег Джолос та студенти Інституту журналістики КНУ ім.Тараса Шевченко спеціальності медіапродюсування.

Поділитися:
Останні публікації