UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
Як зв’язати мешканців Донбасу з владою. Досвід медіа
Новини 06 березня 2018

Як зв’язати мешканців Донбасу з владою. Досвід медіа

Проект “Громадського телебачення Донбасу” «Черговий по Донбасу» підіймає актуальні питання життя регіону, залучає до їх обговорення осіб, які мають вплив, ресурси, повноваження та можливості для здійснення позитивних змін. Основна мета проекту - посилити хід реформ в Україні та регіоні, розвінчати фейки пропаганди, розповсюджувати інформацію про антикорупційну діяльність громадянського суспільства.

Перша частина проекту присвячена випуску статей та матеріалів, які тлумачать процеси в житті регіону, інформують населення про хід реформ на Донбасі. Основними темами публікацій стали:

Друга частина проекту - це випуск відео на каналі “Громадське телебачення Донбасу”. Це інтерв’ю, сюжети, графічні ролики. Учасник відео-сюжету “заступає” на чергування з питань Донбасу, розкриває проблеми, виклики та досягнення в своїй роботі. Завдання журналіста - поставити такі питання “черговому”, відповідь на які дасть глядачу розуміння суті громадсько-політичних процесів, що сьогодні відбуваються на Донеччині. Усвідомлення і журналіста і “чергового” полягає в тому, що інформація може змінити життя мешканців регіону. Інша традиційна і унікальна складова проекту - це запитання від жителів Донбасу до гостей студії.

Так за час роботи проекту “чергували” по Донбасу:


Основа ідея “Громадського телебачення Донбасу” - це надати повний доступ до достовірної, якісної інформації, що дозволяє людям регіону підсилити голос під час прийняття рішень владою.

Чергування по Донбасу продовжується, слідкуйте за новинами проекту на сторінці “Громадського телебачення Донбасу”.

Проект здійснюється за підтримки Посольства США в Україні.

Поділитися:
Останні публікації