UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
У Маріуполі до дня виборів відкриється громадський прес-центр за участі “Громадського ТБ Донбасу”
Новини 27 листопада 2015

У Маріуполі до дня виборів відкриється громадський прес-центр за участі “Громадського ТБ Донбасу”

У Маріуполі до дня виборів відкриється громадський прес-центр Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА. Трансляція засідань центру відбуватиметься у прямому ефірі Громадського ТБ Донбасу. У прес-центрі представники ЗМІ та міжнародні спостерігачі зможуть отримати оперативну, неупереджену, професійну та достовірну інформацію про підготовку до виборів напередодні 29 листопада та перебіг виборчого процесу безпосередньо в день голосування.

Організатори прес-центру планують здійснювати регулярні інформаційні розсилки прес-релізів та новин. Підписатись на інформаційну розсилку можна написавши листа на адресу: [email protected] або заповнивши онлайн форму за посиланням.

Також оперативна інформація буде публікуватись на офіційному сайті ДОО ВГО КВУ cvu.dn.ua  та сторінках в Facebook facebook.com/cvu.dn.ua та Twitter (@cvu_donetsk).

Донецька обласна організація ВГО «Комітет виборців України» також закликає кандидатів від всіх політичних сил повідомляти про порушення виборчого законодавства під час голосування та підрахунку голосів виборців за телефонами: 050 860 78 12; 098 210 56 00.

ПОПЕРЕДНІЙ РОЗКЛАД РОБОТИ ПРЕС-ЦЕНТРУ В МАРІУПОЛІ

29 листопада (неділя, з 8:00 впродовж усього дня, за адресою: м. Маріуполь, вул. Харлампієвська, 13, готель «Спартак», конференц зала)

11:00 - Інформація про відкриття виборчих дільниць та початок голосування. До участі у прес-конференції запрошені представник регіональної влади щодо питань організаційного забезпечення роботи комісій та голови територіальних виборчих комісій;

15:00 - Інформація про хід голосування та можливі зафіксовані порушення на виборчих дільницях Маріуполя та Красноармійська;

18:00 - Інформація про кількість та характер зафіксованих порушень виборчого законодавства станом на цю годину та в цілому протягом дня голосування. До участі у прес-конференції запрошені представники Головного управління міністерства внутрішніх справ України в Донецькій області;

20:00 - Характеристика виборчого процесу та дня голосування від учасників виборчого процесу. До участі у прес-конференції запрошуються кандидати в депутати, керівники виборчих штабів та представники політичних партій з аналізом процесу голосування.

30 листопада (понеділок)

Прес-конференція за результатами дня голосування.

У ПРОГРАМІ ПЕРЕДБАЧАЮТЬСЯ УТОЧНЕННЯ МІСЦЯ Й ЧАСУ, ТАКОЖ МОЖЛИВІ ЗМІНИ ЗАХОДІВ. СТЕЖТЕ ЗА ОНОВЛЕННЯМИ!

За коментарями звертайтеся:

Катерина Жемчужникова,

прес-секретар по Донецькій області

+380662701713

Поділитися:
Останні публікації