UA
Проєкти Новини Контакти
Головна
Новини
“ДИИ” предоставляет контент для газеты Министерства обороны Украины для Донбасса
Новини 12 жовтня 2015

“ДИИ” предоставляет контент для газеты Министерства обороны Украины для Донбасса

Редакція газети Міністерства оборони України «Народна армія» за підтримки Міністерства інформаційної політики відновила вихід газети для жителів Донецької та Луганської областей «Спецвыпуск для жителей Донбасса». Про це «Телекритиці» повідомила заступник міністра інформполітики Тетяна Попова.

1 жовтня було надрукованого 26-й номер газети та розповсюджено військовими по периметру зони проведення антитерористичної операції. Тираж накладу - 20 тис. примірників. Запланована періодичність «Спецвыпуска...» - раз на тиждень, обсяг - вісім шпальт.

Видання вже випускалося навесні 2015 року раз на тиждень, вийшло 25 номерів обсягом по чотири шпальти. Але в травні випуск газети припинився.

За словами пані Попової, авторами більшості матеріалів «Спецвыпуска...» є фахові журналісти з Донбасу, які розуміються на проблемах регіону - представники Антикризового медіацентру, Донецького інституту інформації та редакції інтернет-видання «Остров».

Зокрема, це Олексій Мацука та Серій Гармаш.

«Спецвыпуск...» верстає редакція «Народної армії», а друкує друкарня в Краматорську.

Тематика матеріалів - новини уряду та регіону, постраждалого під час конфлікту, відновлення інфраструктури населених пунктів, взаємодія українських військових та місцевого населення.

«Оновлений спецвипуск збільшено до восьми сторінок, а весною було чотири. Також ми долучили до співпраці провідних журналістів регіону, збільшивши рівень довіри місцевого населення, а також популярність видання», - наголосила Тетяна Попова.

«Спецвыпуск для жителей Донбасса» готується за кошти іноземного донора, який працює з українською організацією.

«Це питання до української організації, чи готова вона називати донора», - зауважила пані Попова, пообіцявши сконтактувати «Телекритику» з цією організацією.

Влітку Міністерство оборони здійснило редизайн свого видання «Народна армія».

Раніше, з кінця жовтня 2014 року, в зоні проведення АТО почали друкувати спецвипуск газети - так звану «польову версію» для військових.

Також у зоні АТО випускалися або випускаються кілька волонтерських і батальйонних видань. Зокрема, в секторі антитерористичної операції «М», який захищає Маріупольський напрямок, силами прес-групи вже тривалий час випускається газета «Захисник Маріуполя».

11 вересня вийшов уже 25-й номер видання.У серпні добровольчий батальйон спецпризначення Національної гвардії «Донбас» розпочав випуск власної газети «Позывной Донбасс».

У червні волонтерська група «Солдатська пошта» ініціювала випуск газети «Східний фронт» для 72-ї окремої механізованої бригади (ОМБР) у місті Волноваха Донецької області.

А в березні Олег Базар, Сергій Тихий та інші журналісти й волонтери почали випуск фронтової газети «Фронт. Тижневик захисників України».

Торік у Дніпропетровську почався випуск газети для фронту «Народ і армія».

Також у 2014 році нинішній міністр інформаційної політики Юрій Стець випускав газету АТО «Україна єдина».

Первый выпуск загрузить можно здесь

Второй выпуск доступен здесь

Поділитися:
Останні публікації