Доповідь "Андрій Шишацький. 2 роки. Підсумки"

Доповідь "Андрій Шишацький. 2 роки. Підсумки"

Ініціативна група журналістів оприлюднила результати оцінки ефективності управління Донецькою областю головою Донецької обласної державної адміністрації Андрієм Шишацьким.

Проект було виконано в рамках підготовки до програми Донецької обласної громадської організації "Донецький інститут інформації" "Media for Good Governance" та оприлюднено на сайті "Донецька правда".

Авторами виступили журналісти Олексій Мацука, Катерина Яковленко, Віталій Сизов, Катерина Жемчужникова.

Протягом 3-х тижнів журналісти працювали над підсумковим документом, який частинами публікувався на сайті "Донецька правда".

Як зазначають автори, їм вдалось зібрати максимальну кількість доступної громаді інформації на основі якої було підготовлено 7 статей, що характеризуються казус-факторами, які стались під час управління регіоном Андрієм Шишацьким з 2011 по 2012 роки.

Журналісти надали власні висновки, структура яких базується на принципах Good Governance: прозорість, гнучкість, інвестиції, консенсус, рівність, результативність, підзвітність.

Даний проект є першою практикою застосування стандартів оцінки ефективності управління ООН Good Governance у громадській сфері на Донеччині. Ці стандарти дозволяють знайти причини, з яких деякі ініціативи губернатора, в тому числі такі, що на перший погляд здаються логічними та корисними, можуть гальмувати розвиток суспільства, бути нефективними.

"Наша головна задача - надати читачам та громаді інформацію для осмислення, а Шишацькому - привід для визначення спектру можливостей, серед яких повинні з'явитись нові, до сьогоднішньго дня не реалізовані", - кажуть журналісти.

В проекті було визначені сильні та слабки сторони управління регіоном губернатором та надані практичні рекомендації.