Аналитика

Проблема висвітлення процесу “реінтеграції” непідконтрольних територій в українському медіапросторі
В обговоренні питань та перспектив реінтеграції провідну роль відіграють представники влади, які є основними “промоутерами” цього процесу, але, як засвідчують дані дослідження, їхня активна позиція не сприяє розумінню процесу “реінтеграції” громадянами
10 мая 2018, 15:39
  Імплементація Мінських домовленостей в програмах кандидатів на пост Президента України
  3 лютого завершився процес реєстрації кандидатів на пост Президента України. Всього участь у перегонах беруть 44 кандидати
  28 февраля 2019, 17:07
   Що змінило відключення мобільного зв’язку в Донецьку?
   Прямий дохід угруповання “Донецька народна республіка” від відключення українського мобільного зв’язку становить 42-60 мільйонів російських рублів (від 750 тис. до 1 млн. доларів) від продажу 500 тисяч карток протягом січня-лютого 2018 року
   27 марта 2018, 15:00
    Медіаситуація в Донецькій області у 2017 році
    Зокрема, обговорювались теми: використання «мови ворожнечі» в роботі журналістів та способи зменшити її використання; лояльності або незалежності журналістів щодо дотримання правил професійної етики; можливості місцевих медіа використовувати ресурси міжнародних донорів та ЄС; партнерство місцевої влади, громади та медіа; особливий статус журналістики в період кризи. Дискусії дозволили зробити висновки щодо медіа-ситуації в регіоні.
    05 января 2018, 16:53
     Реінтеграція Донбасу: що зроблено в 2017 році
     План заходів частково виконується, але не вирішує стратегічні питання
     22 декабря 2017, 10:30
      Тенденції 2017 року в ОРДО. Огляд основних подій
      «ДНР» розпочала політичну експансію на прилеглі території й намагається впливати на російську політику
      20 декабря 2017, 15:55
       Нові президентські ініціативи для Донбасу: експрес-аналіз
       Нові закони суттєво не вплинуть на позицію України відносно імплементації Мінських домовленостей
       04 ноября 2017, 13:16
        Мова з ознаками ворожнечі в друкованих медіа Донбасу та на ТБ (моніторінг)
        Медіа-середовище Донецької області зазнало трансформації та змін внаслідок військових дій та фактичного поділу регіону на дві частини. Це зумовило відповідний розподіл і засобів масової інформації.
        31 августа 2017, 16:52
         Півроку після захоплення. Як працює промисловість в «ДНР» (аналітичний звіт)
         Явними бенефіціарами введення так званого зовнішнього управління на підприємствах Донецької області є російські логістичні та посередницькі структури
         30 августа 2017, 13:40
          Мова ворожнечі в друкованих ЗМІ Донбасу по обидві сторони лінії фронту
          «Донецький інститут інформації» провів дослідження з метою вивчення масштабу цього явища в друкованих медіа Донецької області по обидві сторони лінії розмежування.
          30 июня 2017, 18:41
           Донбас: Реінтеграція чи консервація
           В Україні існують вже дві сформовані моделі вирішення конфлікту на Донбасі, які базуються на Мінських домовленостях. Також є модель політичної партії «Самопоміч», яка не відповідає духу Мінських домовленостей
           28 февраля 2017, 07:08
            Как «разговаривать» с Донбассом? Аналитический доклад
            Опыт других стран, которые имеют схожие проблемы, показывает, что жесткая ориентация на отдельные политические направления и собственных сторонников углубляет разногласия среди граждан
            22 декабря 2016, 14:30
            Как жить с неподконтрольным Донбассом? Аналитическая записка
            С момента заключения первых Минских соглашений в сентябре 2014 года прошло больше 2-х лет.
            11 ноября 2016, 12:26
             Аналитика ДИИ: Как восстановить украинское телевещание в Донецке?
             Одной из главных предпосылок реинтеграции и возвращения под украинскую юрисдикцию временно неподконтрольных районов Донбасса является возвращение их в украинское информационное пространство. Эта проблема актуальна и для прифронтовой зоны, многие жители которой сегодня остаются без украинских средств массовой информации.
             28 сентября 2016, 14:20
             Через пропускные пункты в зоне АТО проходят сотни тысяч вагонов (данные СБУ)
             На контрольно-пропускных пунктах на железной дороге в зоне проведения антитеррористической операции за год проверили 628 597 вагонов. Об этом говорится в ответе на запрос организации «Донецкий институт информации», подготовленный Службой безопасности Украины.
             23 августа 2016, 15:51
             Аналитика ДИИ: Что такое примирение - взгляд из Донбасса
             Аналитик Аналитического центра «Донецкий институт информации» Виталий Сизов подготовил материал о соборности Украины – о том, каким может быть примирение в нашей стране.
             08 августа 2016, 17:08
             Мемо аналітичного центру ДІІ про ситуацію на Донецькій залізниці
             28 травня 2016 року в Ясинуватій, що розташована на території Донецької області, непідконтрольній українській владі, працівники Донецької залізниці провели мітинг із вимогою виплатити їм борги із зарплати.
             27 июля 2016, 11:34
             Экономическое сотрудничество предприятий в ОРДО с Украиной размывает власть «ДНР» – аналитик ДИИ
             Пока предприятия работают в украинском правовом поле и в украинской финансовой системе, полностью зависят от них, «размывается» власть организации «ДНР»
             22 июля 2016, 11:07
             Аналітична доповідь "Стан та перспективні напрямки реформування та розвитку публічних бібліотек в Україні на прикладі центральної бібліотеки Слов’янська"
             Аналітичний звіт громадської організації "Стан та перспективні напрямки реформування та розвитку публічних бібліотек в Україні на прикладі центральної бібліотеки Слов’янська" підготовлений Віталієм Сизовим в травні 2016 року.
             18 мая 2016, 16:12
             Аналитический доклад "ДИИ" «Сохранение экономических связей с оккупированной территорий в контексте работы украинской металлургии»
             По факту украинские предприятия сохраняют экономические связи с предприятиями, находящимися на оккупированной территории отдельных районов Донецкой области. Об этом говорится в исследовании общественной организации «Донецкий институт информации» «Сохранение экономических связей с оккупированной территорий в контексте работы украинской металлургии».
             12 мая 2016, 15:17
             Телевещание на Донбассе: почему до сих пор «говорит и показывает Донецк»?
             Два года назад состоялось событие, гораздо более важное, чем захват здания Донецкой ОГА. Под контролем пророссийских сепаратистов оказался телецентр на Куйбышева, 61, в Донецке и самая высокая вышка в области, расположенная в Петровском районе города.
             29 апреля 2016, 18:48