Аналитика

Проблема висвітлення процесу “реінтеграції” непідконтрольних територій в українському медіапросторі
В обговоренні питань та перспектив реінтеграції провідну роль відіграють представники влади, які є основними “промоутерами” цього процесу, але, як засвідчують дані дослідження, їхня активна позиція не сприяє розумінню процесу “реінтеграції” громадянами
10 мая 2018, 15:39
  Що змінило відключення мобільного зв’язку в Донецьку?
  Прямий дохід угруповання “Донецька народна республіка” від відключення українського мобільного зв’язку становить 42-60 мільйонів російських рублів (від 750 тис. до 1 млн. доларів) від продажу 500 тисяч карток протягом січня-лютого 2018 року
  27 марта 2018, 15:00
   Медіаситуація в Донецькій області у 2017 році
   Зокрема, обговорювались теми: використання «мови ворожнечі» в роботі журналістів та способи зменшити її використання; лояльності або незалежності журналістів щодо дотримання правил професійної етики; можливості місцевих медіа використовувати ресурси міжнародних донорів та ЄС; партнерство місцевої влади, громади та медіа; особливий статус журналістики в період кризи. Дискусії дозволили зробити висновки щодо медіа-ситуації в регіоні.
   05 января 2018, 16:53
    Реінтеграція Донбасу: що зроблено в 2017 році
    План заходів частково виконується, але не вирішує стратегічні питання
    22 декабря 2017, 10:30
     Тенденції 2017 року в ОРДО. Огляд основних подій
     «ДНР» розпочала політичну експансію на прилеглі території й намагається впливати на російську політику
     20 декабря 2017, 15:55
      Нові президентські ініціативи для Донбасу: експрес-аналіз
      Нові закони суттєво не вплинуть на позицію України відносно імплементації Мінських домовленостей
      04 ноября 2017, 13:16
       Мова з ознаками ворожнечі в друкованих медіа Донбасу та на ТБ (моніторінг)
       Медіа-середовище Донецької області зазнало трансформації та змін внаслідок військових дій та фактичного поділу регіону на дві частини. Це зумовило відповідний розподіл і засобів масової інформації.
       31 августа 2017, 16:52
        Півроку після захоплення. Як працює промисловість в «ДНР» (аналітичний звіт)
        Явними бенефіціарами введення так званого зовнішнього управління на підприємствах Донецької області є російські логістичні та посередницькі структури
        30 августа 2017, 13:40
         Мова ворожнечі в друкованих ЗМІ Донбасу по обидві сторони лінії фронту
         «Донецький інститут інформації» провів дослідження з метою вивчення масштабу цього явища в друкованих медіа Донецької області по обидві сторони лінії розмежування.
         30 июня 2017, 18:41
          Донбас: Реінтеграція чи консервація
          В Україні існують вже дві сформовані моделі вирішення конфлікту на Донбасі, які базуються на Мінських домовленостях. Також є модель політичної партії «Самопоміч», яка не відповідає духу Мінських домовленостей
          28 февраля 2017, 07:08
           Как «разговаривать» с Донбассом? Аналитический доклад
           Опыт других стран, которые имеют схожие проблемы, показывает, что жесткая ориентация на отдельные политические направления и собственных сторонников углубляет разногласия среди граждан
           22 декабря 2016, 14:30
           Как жить с неподконтрольным Донбассом? Аналитическая записка
           С момента заключения первых Минских соглашений в сентябре 2014 года прошло больше 2-х лет.
           11 ноября 2016, 12:26
            Аналитика ДИИ: Как восстановить украинское телевещание в Донецке?
            Одной из главных предпосылок реинтеграции и возвращения под украинскую юрисдикцию временно неподконтрольных районов Донбасса является возвращение их в украинское информационное пространство. Эта проблема актуальна и для прифронтовой зоны, многие жители которой сегодня остаются без украинских средств массовой информации.
            28 сентября 2016, 14:20
            Через пропускные пункты в зоне АТО проходят сотни тысяч вагонов (данные СБУ)
            На контрольно-пропускных пунктах на железной дороге в зоне проведения антитеррористической операции за год проверили 628 597 вагонов. Об этом говорится в ответе на запрос организации «Донецкий институт информации», подготовленный Службой безопасности Украины.
            23 августа 2016, 15:51
            Аналитика ДИИ: Что такое примирение - взгляд из Донбасса
            Аналитик Аналитического центра «Донецкий институт информации» Виталий Сизов подготовил материал о соборности Украины – о том, каким может быть примирение в нашей стране.
            08 августа 2016, 17:08
            Мемо аналітичного центру ДІІ про ситуацію на Донецькій залізниці
            28 травня 2016 року в Ясинуватій, що розташована на території Донецької області, непідконтрольній українській владі, працівники Донецької залізниці провели мітинг із вимогою виплатити їм борги із зарплати.
            27 июля 2016, 11:34
            Экономическое сотрудничество предприятий в ОРДО с Украиной размывает власть «ДНР» – аналитик ДИИ
            Пока предприятия работают в украинском правовом поле и в украинской финансовой системе, полностью зависят от них, «размывается» власть организации «ДНР»
            22 июля 2016, 11:07
            Аналітична доповідь "Стан та перспективні напрямки реформування та розвитку публічних бібліотек в Україні на прикладі центральної бібліотеки Слов’янська"
            Аналітичний звіт громадської організації "Стан та перспективні напрямки реформування та розвитку публічних бібліотек в Україні на прикладі центральної бібліотеки Слов’янська" підготовлений Віталієм Сизовим в травні 2016 року.
            18 мая 2016, 16:12
            Аналитический доклад "ДИИ" «Сохранение экономических связей с оккупированной территорий в контексте работы украинской металлургии»
            По факту украинские предприятия сохраняют экономические связи с предприятиями, находящимися на оккупированной территории отдельных районов Донецкой области. Об этом говорится в исследовании общественной организации «Донецкий институт информации» «Сохранение экономических связей с оккупированной территорий в контексте работы украинской металлургии».
            12 мая 2016, 15:17
            Телевещание на Донбассе: почему до сих пор «говорит и показывает Донецк»?
            Два года назад состоялось событие, гораздо более важное, чем захват здания Донецкой ОГА. Под контролем пророссийских сепаратистов оказался телецентр на Куйбышева, 61, в Донецке и самая высокая вышка в области, расположенная в Петровском районе города.
            29 апреля 2016, 18:48
            Аналітичний центр "ДІІ" увійшов до складу робочої групи з розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу
            Аналітичний центр громадської організації "Донецький інститут інформації" увійшов до складу робочої групи з розробки Стратегії інформаційної реінтеграції Донбасу
            14 апреля 2016, 18:07